Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Prośba o poradę w wycenie kompa do photoshopa

Prośba o poradę w wycenie kompa do photoshopa
Mam w planach wyjazd do niemiec więc myślę, że 400-600€ spokojnie wyciągnę w pierwszym/drugim miesiącu, ale teraz pojawia się problem; jaka jest szansa, że bardziej wydajne podzespoły, spadną do podobnego pułapu cenowego do końca przyszłego roku, bo nie chciałbym wydać niepotrzebnie kasy na coś co za rok będzie już nie opłacalne w stosunku do tego co się znajdzie po roku czasu sami wiecie jak to jest...

Zależy mi na porządnej wydajności, by photoshop przy rysowaniu, edytowaniu, kolorowaniu i w pracach na dużych rozdzielczościach nie zająknął, przy okazji myślę nad używaniem fruity loop oraz nad tworzeniem modeli 3d itd. itp. Zależy mi też na jakimś zrównoważonym poborze mocy, czy coś, by nie przepłacić za prąd :p myślę jeszcze, czy jest możliwość złożenia sobie laptopa? jeśli obecnie jest taka możliwość to chciałbym byście uwzględnili zestaw pod to oraz max wydajną baterię. Prosiłbym również o uwzględnienie początkowej uwagi i jeśli jest szansa na spadek cen, to prosiłbym o ułożenie zestawu droższego, który za rok da się złożyć do za max. 600€ nie interesuje mnie amd, grafika tylko Nvidii bardzo byłbym wdzięczny, plus prosiłbym o monitory które bedą bardzo dobrze odwzorowywać kolory plus o uwzględnienie pierdół typu usb i nagrywarka, nie wiem może tu coś taniego? dysk SDD to na bank, drugi HDD 500gb wybaczcie nie składałem kompa nigdy więc nie wiem czy uwzględniłem wszystko
 System operacyjny: windows_eight Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne