Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Proszę o sprawdzenie logu

RE: Proszę o sprawdzenie logu
Przeczytaj to: http://www.searchengines.pl/phpbb203/ind...opic=87197
i zastosuj do tego pliku:
Cytat:C:\Program Files\Common Files\??sks

Ściągnij http://www.downloads.subratam.org/KillBox.zip
Zaznaczasz Delete on reboot, w polu full path of file wklej ścieżkę pliku:
Cytat:C:\WINDOWS\system32\tcpipmon.exe
i klikasz na czerwony krzyżyk.

Cytat:Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Windows Registry Editor Version 5.00

[-HKEY_LOCAL_MACHINE\software\microsoft\shared tools\msconfig\startupreg\tcpipmon]
Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.REG >>> Uruchom plik FIX.REG w trybie awaryjnym >>> Uruchom ponownie komputer.

- Poproszę raport z użycia SimitFraudFix i nowe logi.

- ściągnij ten program (skan-usuwanie), http://prevx.com/infected.asp Wersja testowa więc się uda.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Przeciez nie mam tcpipmona ... Kiedy był nie dało sie tego nie zauwazyc. Wywalalem go gdzies w Czwartek/Piątek, od tego sie zaczęło ...
No i spyhunterem nic nie zrobie, bo usuwanie dostępne jest jedynie po wykupieniu pelnej wersji ;f

Te logi, itd to sie nie skonczy? : / Co cos zrobie dam log i znowu, to będzie rekord tego forum ; o

Raport smitfraud/

Załączone pliki
.txt   smitfraud.txt (Rozmiar: 1,98 KB / Pobrań: 55)
Bo masz resztki tcpipmon. Rób co kazałem bo sytuacja tego wymaga. Jeżeli nie chcesz, żebyśmy Ci pomagali to dowidzenia.
Gdbym nie chcial to bym sie tu nie odzywał, po prostu nie bylem przygotowany na taką dluga walkę, i lekko się juz tym irytują, ze ciągle cos mam źle =/
Tak jak teraz, a więc:

1. uzylem tego uninstalera, za kazdym razem kiedy go odpalałem avast sie odzywal i informowal o trojanie.
2. SpyHuntera nie moglem, robilem tym Prevexem
3. Do tego ??sks - Kiedy wpisywałem w cmd DIR /A:H wyskakiwal komunikat, że nie moze znaleźć pliku.
4. KillBox nie mogl też znaleźc pliku, zawsze się wyswietlal na niebiesko jeszcze, tymrazem nie, a po klikaniu na 'krzyzyk' nie reagował, znaczy sie nie restartował.
5. FIX zrobilem.
6. Smite wrzucilem

Logi:
HJ -> http://wklej.org/id/6dee534f1b

Załączone pliki
.txt   ComboScan.txt (Rozmiar: 15,65 KB / Pobrań: 114)
.txt   l2mfix.txt (Rozmiar: 22,84 KB / Pobrań: 84)
.txt   sr.txt (Rozmiar: 19,02 KB / Pobrań: 44)
a spróbuj zmienić nazwę tego folderu (w trybie awaryjnym F8) C:\Program Files\Common Files\??sks (np. C:\Program Files\Common Files\task). Po ponowny, uruchomieniu komputera napisz czy sie udało.
No więc mialem tam folder C:\Program Files\Common Files\Tasks
Zmieniłem na \task, ale nie jestem pewny czy to o to chodzilo, byl on pusty nic ukrytego, itd.
nie o to chodziło. Włącz pokazywanie ukrytuch plików i będzie tam folder pt. ??sks i tego właśnie zmień ... ale na coś alternatywnego... np. adknffjgvbdjb :D
No, domyslilem się zeby włączyc pokazywanie ukrytych plikow i folderow ; > Nie bylo tam ??sks - ale dla pewnosci wędruje teraz ponownie w tryb awaryjny =p

nie, na penwo nie ma nic takiego, ale niby nie jest to nic dziwnego, ze nie ma ze znakami zapytania nic.
Wszystko po kolei... http://cybertrash.pl/images/tata/PurityScan.html
Zrobilem co mogłem, a nie duzo moglem, nie wiem czy ktos w sumie czyta to co piszę.

Spyhuntera nie moge uzyc, nie wiem jak tym programem usuwac pliki, kosztuje to chyba 40$
Unistallerem zadziałałem, ale dziwny to program raczej, jak avast byl wlączony to zawsze wykrywał tego Purity, wylaczylem i zrobilem, a pozniej dalem restart, watpie zeby zadziałał.

ComboFix, jak poprzednio, nie ma zamairu zakonczyc pracy, a na jego niebieskim ekranie nic sie nie wyświetla, tworzy jakiś folder niby, ale zakonczyć nie chce ( czekalem na penwo ponad godzinę tym razem ... )

ech : /
Programy: Polecane / Nowe / Inne