Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Przedłużenie neostrady - jak aktywować?

Przedłużenie neostrady - jak aktywować?
Witam!

Otóż mam problem. Przedłużyłem umowę z tp na neostradę i powinienem teraz (zgodnie z treścią aneksu) zarejestrować usługę. I tu zaczyna się problem, bo nie wiem jak mam to zrobić.

Na stronie http://www.rejestracja.neostrada.pl/ pokazuje mi, że usługa została aktywowana, ale nadal Internet jest ze starą prędkością.

Czy ktoś wie jak mi pomóc?

Z góry dziękuję za odpowiedź
[Obrazek: 28898.jpg]
[Obrazek: 25659.jpg]
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
RE: Przedłużenie neostrady - jak aktywować?
Z tego co mi wiadomo to nowa prędkość będzie dopiero po skończeniu się starej umowy.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie
przedłużenie umowy czy dopisanie aneksu robi się zawsze około miesiąca przed końcem umowy. stara umowa kończy się dokładnie po 2 czy 3 latach (w zależności od czasu trwania)od jej podpisania.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
(13.01.2009, 20:08)Thomas123 napisał(a): Z tego co mi wiadomo to nowa prędkość będzie dopiero po skończeniu się starej umowy.

Tak, wiem, moja już się skończyła.

(13.01.2009, 20:26)~Anonim napisał(a): przedłużenie umowy czy dopisanie aneksu robi się zawsze około miesiąca przed końcem umowy. stara umowa kończy się dokładnie po 2 czy 3 latach (w zależności od czasu trwania)od jej podpisania.

Tak, dopisałem już aneks.
[Obrazek: 28898.jpg]
[Obrazek: 25659.jpg]
Zadzwoń do nich, to wytłumaczą dlaczego nie masz podniesionej tej prędkości.
A może nie podnosiłeś prędkości przedłużając umowe ?Szczerbol Dzwoń a będziesz miał pewność co i jak Wesoły
Podczepiam sie pod temat. W marcu kończy mi sie umowa na neostarde 512 ale oczywiscie panie z neostrady gnebiły mnie od miecha zeby przedłużyc umowe ale podkreślały że net bedzie szybszy ( zwiekszałem do 1mb) od5-10dni mineły 2 tyg zdzwonie n ta debilna linie a tu pani mi mówi że net bedzie szybszy od marcaKwaśny ktoś pomorze??
No internet będzie szybszy dopiero po skończeniu starej umowy.
(28.01.2009, 17:49)~Anonim napisał(a): Podczepiam sie pod temat. W marcu kończy mi sie umowa na neostarde 512 ale oczywiscie panie z neostrady gnebiły mnie od miecha zeby przedłużyc umowe ale podkreślały że net bedzie szybszy ( zwiekszałem do 1mb) od5-10dni mineły 2 tyg zdzwonie n ta debilna linie a tu pani mi mówi że net bedzie szybszy od marcaKwaśny ktoś pomorze??

Witam. Mam taki sam problem. Cała sytuacja wygląda tak. Umowa się kończy 00.00.2009 wiec 00.00.2009 przedłużyłem umowę przez internet po kilku dniach przysłali mi umowę kurierem. Umowa wejdzie w życie kilka dni później od 00.00.2009. Na błękitnej linii 9393 powiedzieli mi nie raz, że transfer będzie zwiększony za kilka dni (w razie problemu zadzwonić na 0800-102-102) a abonament zostaje przez miesiąc stary. Tak więc się stało. Po kilku dniach transfer został zwiększony na tydzień i nadal mam starą prędkość. Napisałem skargę ale to nic nie dało i niestety muszę czekać. Osobiście przestrzegam was żeby brać wszystko na piśmie bo oni strasznie kręcą. Poinformuje za kilka dni jak to się skończyło.
A więc gdy doszło do dnia kiedy umowa wchodzi w życie to znowu zaczęli kręcić. Na początku mówili, że monterzy już zwiększają prędkość i żeby zadzwonić później. Zadzwoniłem po południu i okazało się, że dzisiaj nie zdążą ale zrobią to jutro (niedziela). Gdy zadzwoniłem w niedziele to dowiedziałem się, że dziś nie pracują. Dzwoniąc w poniedziałek powiedziano mi, że jest problem z blokadą transferu i to potrwa do 2 tygodni. Pozdrawiam
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
jak aktywować neostradęjak aktywować neostradeuruchomienie neostrady po podpisaniu umowyaneks rejestracja Neostradaczy trzeba rejestrowac neostrade przy przedłużaniu umowyaneks do umowy neostrada rejestracja usługijak aktywowac nowa umowe tpjak aktywowac nowa usluge w neostradzieaneks do umowy neostrada kiedy rejestrowaćjak aktywować neostrade tp