Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Przeglądarka Opera ( brak odpowiedzi )

Ściana  Przeglądarka Opera ( brak odpowiedzi )
Mój problem polega na tym,że od pewnego czasu,gdyż w Operze ma otwartych klika kart,czyli stron internetowych na raz,to po pewnym czasie pojawia się na górnym pasku komunikat,że jest (brak odpowiedzi) a wtedy trzeba zresetować Opere i ponownie uruchomić,ale i tak się ten sam błąd pojawia,co może być za przyczyna? przeinstalowywałem Opere na najnowszą wersję ,ale i tak to nie pomogło,a na razie,nie chę od nowa instalować mojego systemu.
Proszę o pomoc.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: Przeglądarka Opera ( brak odpowiedzi )
też tak miałem przistalowałem i pomogło ale instalowałem to z 10 razy ale poskutkowało !
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
Skoro,aż z 10 razy trzeba było instalować,to mi się wydaje,że to jest chyba czymś innym jeszcze spowodowane?
Może masz źle skonfigurowane połączenie z przglądarką.
Osobiście,to ja nic sam nie konfigurowałem połączenia z przeglądarką i zawsze było dobrze,a jaka,to jest opcja w Operze? gdzie to się ustawia?
A jakiego masz dostawce internetu i jaką szybkość?????????I czy masz firewall??????
sprawdź, jakie masz zakładki, zapisz je sobie, a potem sprawdź na mniejszej ilości , może tam masz linki do jakichs przekierowań, albo zainfekowanych stron. Oczywiscie ściągnij sobie najnowszą wersję Opery.
Masz pytanie albo problem z komputerem, internetem i nie dostałeś odpowiedzi ? Daj znać na GG:4625367, zajmę się Twoim problemem. Jeśli będzie skomplikowany to możemy się umówić na zdalną albo osobistą naprawę płatną.
Posiadam internet radiowy,a moja szybkość,to 512 kB/s,ale to nie ma znaczenia,gdyż wtedy miałem tego samego operatora i tą samą szybkość i nie miałem tego błędu ...

Posiadam najnowszą wersję Opery 9.25,ale i tak ten błąd się nadal pojawia.

Zmniejszyłem liczbę zakładek i nadal ten problem pojawia się ... Smutek
Posiadam,też przeglądarkę Mozila FireFox i też w tej przeglądarce pojawia się ten błąd,czyli: komunikat ( brak odpowiedzi ) i wiesza się wtedy przeglądarka Smutek
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
opera brak odpowiedziproblem z opera 12 brak odpowiedziopera+brak+odpowiedziopera brak odpowiedzi po włączeniuOpera brak odpowiedzi po wlaczeniukomunikat brak odpowiedzi w operzeformat opera brak odpowiedzidlaczego w operze pojawia się komunikat brak odpowiedzobrak odpowiedzi w operzeprzeglądarki problem częste brak odpowiedzi