Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Przekonwertowanie plików na płycie CD w format AUDIO CD POMOCY!

Przekonwertowanie plików na płycie CD w format AUDIO CD POMOCY!
Witam,
Potrzebuje pomocy, posiadam płyty z nagranymi scieżkami dzwiękowymi w wav i mp3, odtwarza je normalnie na komputerze, lecz na odtwarzaczach CD (typu np. w aucie) odtwarza tylko te z formatem mp3.
Dostałem informacje że (może) trzeba przekonwertować te pliki na AUDIO CD, - Pomocy jak to zrobić, to mega pilne. Wierze w was, pozdrawiam.

PS: Jeśli to zły dział proszę przenieść lecz szukałem w pośpiechu i nie znalazłem nic bardziej pasującego niż ten.

Atedit; nie wchodzi w gre wgrywanie utworów od początku gdyż nie moge z nimi nic zrobić (usunąć / zamienić)
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
RE: Przekonwertowanie plików na płycie CD w format AUDIO CD POMOCY!
Jeśli odtwarza Mp3, to lepiej przekonwertowac na Mp3 (w zasadzie Mp3 to jest skompresowany wavWesoły ). Więcej się zmieści na płycie (10 razy więcej).
Zrobisz to w darmowym Format Factory.
Pozdrawiam.
Ajgor
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
RE: Przekonwertowanie plików na płycie CD w format AUDIO CD POMOCY!
Tak jak wyżej.
WAV do MP3 np. darmowym programem CDex
http://www.dobreprogramy.pl/CDex,Program...11489.html
"Świat zwariował, a ludzie zdurnieli"

System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne