Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

"Przeprowadzka" z jednego serwisu e-mail na drugi

"Przeprowadzka" z jednego serwisu e-mail na drugi
Witam!

Aktualnie posiadam konto mailowe na portalu o2.pl, jednak ich serwery są ostatnio coraz częściej atakowane przez spamerów, poza tym irytuje mnie już zbyt duża ilość maili z reklamami wysyłanymi przez ich partnerów handlowych. W związku z tym chciałbym się przenieść na jakiś inny serwis mailowy (na 99% na gmail.com) jednak najpierw chciałbym przenieść część swoich maili z jednego na drugi (mam tam parę naprawdę bardzo istotnych i po prosto chciałbym mieć je w jednym miejscu). Jak to w takim razie zrobić? Zdaję sobie oczywiście sprawę, że we wszystkich serwisach gdzie mam konta zarejestrowane na "stary" mail będę musiał uzupełnić je o "nowy" ale chodzi mi przede wszystkim o w miarę bezbolesne przeniesienie zawartości dotychczasowej skrzynki na nową, najlepiej wraz z załącznikami.
AMD Phenom II 955 X4 3,2 GHz Spoko | Samsung Spin Point F1 750GB SATA II Oczko | Patriot Viper 2x2GB 1600Mhz DDR3 CL7 | Asus Crosshair III Formula | HIS Radeon 4890 1GB/256 Bit GDDR5 iCooler x4 | OCZ ZS 650W | Obudowa Cooler Master Centurion 590 Black | Nagrywarka DVD LG 16x | Głośniki 5.1 Creative T6100
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
RE: "Przeprowadzka" z jednego serwisu e-mail na drugi
W interfejsie serverów (w przeglądarce) jest to niemoźliwe.

Ale w aplikacji "Poczta usługi Windows Live" jest taka opcja jak "prześlij dalej"

Możesz odebrać wszystkie wiadomości przez o to ten program a następnie zaznaczyć wszystkie za pomocą CTRL + A a następnie pod prawym przyciskiem myszki "prześlij dalej"

wtedy wystarczy podać E-mail.

Ale na pewno to wszystko wyląduje w spamie, więc polecam od razu tam szukać.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
RE: "Przeprowadzka" z jednego serwisu e-mail na drugi
Poczytajcie obydwaj:
https://support.google.com/mail/answer/164640?hl=pl
https://support.google.com/mail/answer/56283?hl=pl
 System operacyjny: linux Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne