Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Przerywany internet - pomocy!

RE:  Przerywany internet - pomocy!
YoDude! napisał(a):Winnym zamieszania jest ten cudowny programik, dolaczony przy instalowaniu Neostrady. Wlasciwie wszyscy maja z tym problem...
To jest tylko zbedny shit, ktory tylko zrzera ramy, dlatego proponuje laczyc sie z pominieciem tegoz cudownego programu... Język
O tym jak to zrobic bylo juz na forum, zaraz linka znajde...
EDIT: http://www.pcformat.pl/forum/showthread.php?tid=737 - nie jest to dokladnie to o czym pisalem, ale w tamtym watku tez mozesz znalezc rozwiazanieJęzyk

Pomyśle o tym, na razie przełączyłam kabelek do innego portu usb i czekam, czy mnie znowu rozłączy...
~Anonim napisał(a):format nie jest zawsze potrzebny nawet po formacie może być to samo
ja miałem cos podobnego okazało sie że na kablu od neostrady (do gniazdka telefonicznego) stało biurko przez co kabeł się zniszczył i trzeba było wymieniać, wymieniłem i jest wszsytko ok

Chciałabym, żeby to był tylko taki problem:-). Na wszelki wypadek przyglądnę się czy i mój kabelek nie jest gdzieś przytrzaśnięty, chociaż wątpię.
mortiso napisał(a):I w tym wątku był podobny problem http://www.pcformat.pl/forum/showthread....0#pid53930

I temu się zaraz przyglądnęWesoły
Przełączyłam usb i jak na razie wszystko działa! Dzięki za pomocWesoły
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie
RE: Przerywany internet - pomocy!
może zadzwoń do tp (może wkońcu sie czymś wykażą)

PS.
Używaj opcjii edytuj
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
cos na przerywany internetczemu internet przerywanyprzerywany internet android