Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

[Przyjmę] Stare komputery stacjonarne, laptopy!

[Przyjmę] Stare komputery stacjonarne, laptopy!
Cześć.

Jeżeli masz stary komputer, obojętnie, czy jest to laptop, czy jednostka stacjonarna - jeżeli jest Ci on już nie potrzebny, zawadza Ci - chętnie go przyjmę, najlepiej, by takowe były fukncjonalne, działały, a cudownie by było, gdyby były kompletne, ale te nie kompletne również przyjmę!
Komputery mogę wziąć osobiście na terenie Wrocławia, a jeżeli chodzi o laptopy, to mogę zapłacić za wysyłkę Pocztą Polską z dowolnego miejsca w kraju, ale jeżeli mówimy o stacjonarnych, to proszę o sprawdzenie - ile wysyła będzie kosztować.
Kontakt pod: 886221030, e-mail: copperfiAtgmail.com, GaduGadu: 6489874, Skype: cintulek
 System operacyjny: macos Przeglądarka: chrome
RE: [Przyjmę] Stare komputery stacjonarne, laptopy!
Refresh. Wesoły
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Ja mam trochę takich pierdół, ale komputer jest niekompletny. Intel jeszcze na Slot 1, i niewiadomo jakie to wejście na grafikę, albo stare PCI albo jedno z pierwszych AGP. Do tego 128 MB RAM. Mogę to dokładnie sprawdzić, jeśli Cię to interesuje, co to konkretnie jest, w każdym razie mam płytę główną, parę taśm IDE, baterię do BIOSu, procesor, kartę graficzną, parę podstawek pod stare Athlony i Intele, kilka zworek. Za rzeczy nie chcę pieniędzy, wystarczy że pokryłbyś koszty wysyłki.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: opera
Refresh.
 System operacyjny: linux Przeglądarka: chrome
Ja także przyjme złom komputerowy na terenie Mielca.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne