Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

RapidShare-Network Error

Question  RapidShare-Network Error
Witam,krąże po necie i szukam odpowiedzi co się dzieje z rapidem,od paru dni mam problemy z połączeniem się z ową stroną,a mianowicie pokazuje mi się coś takiego:

Network Error (tcp_error)

A communication error occurred: ""
The Web Server may be down, too busy, or experiencing other problems preventing it from responding to requests. You may wish to try again at a later time.

For assistance, contact your network support team.

albo otworzy się strona i jest bez banera,lub w ogóle jak by bez niczego,chcę uwzględnić że jestem posiadaczem premium konta,jedynie co mogę zrobić lecz też nie zawsze to upload.Napisałem również do rapidshare stosowny email,czekam na odpowiedź.W tekście mniej więcej rozumiem,że serwer może być zajęty i takie tam,ale dlaczego nikt inny niema takowych problemów?

Za jakąkolwiek pomoc będę wdzięczny.

Brawa
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
RE: RapidShare-Network Error
Mam ten sam komunikat od paru dni.
Takze konto premium, internet od BT.
Zmienilem mieszkanie i teraz mieszkam w bloku, wczesniej w domku jednorodzinnym nie mialem problemow zadnych.
Byc moze robia cos w ramach tego "fair usage policy"?

Zadzwonilem do nich i zadzialalo obnizenie na chwile mojego firewalla, ale dzisiaj juz ta sama sztuczka nie skutkuje, tak ze poki co podejrzenia kieruje w strone dostarczyciela netu. W koncu cala paczke oprogramowania musialem zainstalowac na swoim kompie to raz, a dwa technik z pomocy zaproponowal mi czy zechce sie zgodzic na polaczenie zdalne do mojego komputera w celu wykonania naprawy - oczywiscie odmowilem i lalem ze smiechu jak mi zaproponowal na poczatek wyczyszczenie historii w przegladarce - a powiedzialem mu ze wykorzystujac nie zabezpieczona bezprzewodowa siec sasiada lacze sie z rapidem bez najmniejszego problemu ta sama przegladarka.
Troche jestem wkurzony tym i szukam po necie jakiegos rozwiazania, jakbys wiedzial co i jak to napisz prosze.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie
Programy: Polecane / Nowe / Inne