Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Ratunku nie moge sie zalogowac do Tibi

RE: Ratunku nie moge sie zalogowac do Tibi
Ktoś ci chyba wszedł na konto zmień hasło i po kłopocie
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: mozilla
A w Ip changerze wpisałeś ip ots'a? Szczerbol
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Mi nie dziala od tygodnia. Na tibi pl jest napisane, że mają problem w cipsofcie i że robią się jakieś przerwy w pracy niektórych serwów na kilka godzin albo dni od taak
s
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Idźcie gadać o Tibii na tibia.pl, a nie tutaj. Tam jest forum poświęcone całkowicie o Tibii i tam są ludzie, którzy znają Tibię na wylot i wam powiedzą dokładnie o co chodzi. Osobiście uważam Tibię za najgorszą(oprócz Tony Hawk's American Wasteland) grę w jaką grałem.
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
tibia nie moge sie zalogowacnie moge się zalogowac do żadnej gry tibiatibia czy mozna zalogowac sie z 2 komputerow na 1 kontonie mogę się zalogować na konto tibianie moge sie zalogowac tibianie moge sie zalogowac na tibie nie moge sie zalogowac na ots i stronęnie moge sie zalogowac do tibidlaczego nie moge zalogowac sie na tibir w windows 8co sie dzieje ze niemoge alogowac na tibie