Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reset PC po wczytaniu systemu.

RE: Reset PC po wczytaniu systemu.
Hmm any idea? Zrobiłem odzyskiwanie i nie działa.

Właśnie cmos sprawdzam.

AtEdit

Reset był i nic. To samo BIOS/SYS. ładuje się po wczytaniu systemu black screen jedynie kursor,chwilę doczytywania jego tak z 5-10sec i reset.

Teraz działa tryb awaryjny :D Tylko mam mały problem bo segmenty sys. muszą w takim razie działać,może to jakaś komplikacja oprogramowania któregoś z zainstalowanych ?
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: chrome
Nagraj sobie jakiś system LiveCD (na przykład Linux Ubuntu - przecież jest darmowy więc nie rozumiem dlaczego nie masz do niego dostępu) na płytę, ustaw w BIOSie bootowanie i odpal komputer.
Człowiek uczy się na własnych błędach. ....Choć pewnie wolałby uczyć się na cudzych.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
No ok. Zrobię to,tylko takie małe pytanko. Jak to naprawić żeby włączał mi się normalnie komp i działał nie resetował się przy tym bo nawet okno logowania się nie pokazuje.

Czy może zrobić partycje,format i jakoś to skopiować na tą partycje a potem na C: format?
Skoro działa tryb awaryjny to spróbuj odinstalować SP3, ewentualnie jeśli się nie da to tak jak piszesz dane na partycję D i format systemowej bo mogłeś jak wyżej wspomniano coś przegrzebać w systemie i nie daje rady włączyć. Możesz też próbować komend fixboot i fixMBR
Człowiek uczy się na własnych błędach. ....Choć pewnie wolałby uczyć się na cudzych.
Teraz taki myk że przy uzupełnianiu/wgrywaniu systemu bez usuwania innych plików na partycji INSTALATOR WINx32 PROF. wyłącza mi się myszka i klawiatura.

Klawiatura i mysz ps/2 . Znaczy to się dzieje po chwili bo generalnie na początku mogę nią ruszać i klawiaturę też widzi. a po chwili "*****".
W momencie instalacji systemu na KAŻDEJ klawiaturze ps2 i usb po naciśnięciu jakiegokolwiek nic się nie pokazuje,mysz przestaje reagować.
Jeszcze dodam iż nie reaguje cały segment zewnętrzny gdy to się stanie jedynie reset albo odcięcie zasilania. Co może to powodować? nie mam dysku zew. a w końcu jak tego nie dam rady zrobić to lipa.
Próbowałeś włączyć komputer przez system LiveCD?
Możesz też próbować aktualizować BIOS.
Dobra już stracone FC poszło.

Dzięki za pomoc. Sprawdziłem [r]m dysku i błąd był 100% po mojej stronie. Problem był w boot.inc i regq.exe system nie mógł załadować rejestru i plików do danych .exe . Spowodowałem tą zmianę w plikach tym że sp nie oczyścił starego boot.inc. W tej sytuacji nic innego nie mogłem zrobić.

Dzięki za pomoc jeszcze raz. Grunt to pomagać a generalnie nakierowało mnie to z ręcznym ustawieniem bootowania do standardowego.
No to dobrze, że działa. Pamiętaj, żeby kombinować w plikach systemowych tylko będąc przekonanym w 100%, że to umiesz.
Programy: Polecane / Nowe / Inne