Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reset komputera, czarne ekrany

Reset komputera, czarne ekrany
Kupiłem nowy komputer, składany z części. Problem występuje tylko i wyłącznie w grze World of Warcraft czego nigdy nie było na innym komputerze. Mianowice czasami od razu po kliknięciu ikonki .exe pojawia się czarny ekran i nic się nie da zrobić, możliwy tylko reset komputera.
Jeśli zaś uda się włączyć grę i zalogować, to po kilku minutach grania czasem dłużej czasem krócej, komputer sam gaśnie i uruchamia się ponownie i wyskakuje błąd, że system odzyskał sprawność po poważnym błędzie czy coś takiego.

Gram w tą grę od 5 lat na różnych komputerach i nigdy nie miałem z nią problemu. Sprawdzałem 2 inne gry i wszystko jest w porządku. Komputer jest nowy z dobrymi częściami, więc nie wiem co jest grane.

Ostatni raz sam się zresetował jak włączyłem grę i zminimalizowałem, siedziałem na przeglądarce i po 30 minutach przywróciłem okno gry i reset ;f
Żeby nie otwierać drugiego tematu w menadżerze urządzeń mam żółty wykrzyknik przy:
"Audio device on high definition audio bus"

Identyfikator: HDAUDIO\FUNC_01&VEN_1002&DEV_AA01&SUBSYS_00AA0100&REV_1003\5&1F085CFA&0&0001

Może to przez to się resetuje? W innej grze mam jakieś bug report co jakiś czas i gra się wyłącza. Jest do tego jakiś sterownik?
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: chrome
RE: Reset komputera, czarne ekrany
(28.12.2012, 14:45)revar123 napisał(a): Żeby nie otwierać drugiego tematu w menadżerze urządzeń mam żółty wykrzyknik przy:
"Audio device on high definition audio bus"

Identyfikator: HDAUDIO\FUNC_01&VEN_1002&DEV_AA01&SUBSYS_00AA0100&REV_1003\5&1F085CFA&0&0001

Może to przez to się resetuje? W innej grze mam jakieś bug report co jakiś czas i gra się wyłącza. Jest do tego jakiś sterownik?
Wygląda na to, że problem jest z cyfrowym dźwiękiem.
A mógłbyś dać ten bug report w odpowiedzi?
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Żółty wykrzyknik wskazuje na brak sterownika do karty dźwiękowej a jeżeli ogólnie dźwięk jakiś jest to poprostu jest zainstalowany zły sterownik, który jako tako współpracuje ze sprzętem ale powoduje błędy
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Instalowałem sterownik z płyty głównej i dźwięk jest. W grze world of warcraft resetuje mi się komputer a co najlepsze pobrałem everesta do zmierzenia temperatur i za każdym razem kiedy próbuję go włączyć dzieje się to samo co w world of warcraft, tyle że od razu resetuje nawet nie mogę programu włączyć. I w grze i w evereście wyskakuje po resecie gdy komputer się już włączy komunikat, który podam w załączniku.

Załączone pliki Miniatury

Przyszedł czas i na inne gry... w innej grze zamiast resetu komputera i komunikatu, który podałem wyżej, jest zawieszenie się gry i trzeba samemu wyłączyć komputer.. po włączeniu wyskakuje takie coś w załączniku.

Nie mam siły już do tego, nowy komputer za prawie 3,000 zł i chodzi gorzej niż mój 4 letni..

Załączone pliki Miniatury

Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
po włączeniu war craft wyświetla się czarny ekranresety kompa problemy ze sterownikiem ekranuzly sterownik ekranu czarny ekran