Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: tomtom*, 1 gości

Restarty podczas grania na dobrym sprzęcie

RE: Restarty podczas grania na dobrym sprzęcie
Dziwne .. bo to w żaden sposób nie jest powiązane z biosem także wróć na najnowszy .
Przy "problemach z Win10" oraz problemach ze "spadkami FPS w CS:GO"
Nie pomagam.
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
Mnie też to zaskoczyło, bo na logikę powinno być na odwrót, ale ważne że działa. Nowego BIOSu na razie nie wgrywam, w razie czego muszę mieć jutro sprawną maszynę wirtualną i nie chcę ryzykować.

Swoją drogą, zrobiło mi się teraz spamowisko w podglądzie zdarzeń.
"Sterownik wykrył błąd wewnętrzny sterownika na \Device\VBoxNetLwf." oraz "Serwer {FD06603A-2BDF-4BB1-B7DF-5DC68F353601} nie zarejestrował się w modelu DCOM w wymaganym czasie."

Co z tym zrobić?
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: firefox
Nic z tym zbytnio nie zrobisz.. w każdym razie maszyna jest niestabilna i nie przewidywalna więc sugeruje bardzo regularny backup !
Nie pomagam.
(Wczoraj, 18:14)Muerte napisał(a): Od października nad tym pracowałem i jeśli miałbym zaczynać od nowa, to w życiu nie zdążę do końca sesji
Backup! Backup! Backup! Tak jak kolega wyżej napisał.
BQ Pure Base 500DX |MSI Z590 Tomahawk WiFii7 11700K| NH-D15|DDR4 32GB G. SKILL Trident Z RGB 3600Mhz|Gigabyte RTX 2070 Super OC 3X WhiteCreative AE-5 + AKG K702 + Blue Yeti| Samsung 970 EVO M.2, Samsung 850 Pro 256GB + 870 EVO 500GB|ION+2 860W|Gigabyte G27Q 144Hz|W10 Pro|G703/Glorious D| CM Trigger| Puretrak Talent
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
Już na szczęście zrobiłem Wesoły Wiesz co te błędy oznaczają i skąd mogły się pojawić?

Odnośnie tematu natomiast, polecałeś mi procesor AMD Ryzen 5 5600X i jeśli nic nie pomoże z tymi restartami to chyba właśnie na taki wymienię swój. W pierwszym poście jest moja konfiguracja, czy 5600X jest z nią kompatybilny? RAM jest tylko inny, teraz mam 2 razy GOODRAM 16GB (1x16GB) 3600MHz CL17 IRDM PRO. Nie chcę, żeby się okazało że zamówię, a potem się okaże, że coś nie współgra ze sobą

Jak patrzę zakładkę SUPPORT na stronie producenta to moja płyta wspiera Ryzen 5 5600GE i Ryzen 5 5600G z tej rodziny z "56" z przodu. 5600X nie widzę
Musi wspierać ... Może zapomnieli wpisać a może ty nie zauważyłeś. Kwestia oczywiście odpowiedniego biosu . Za stary nie odpali tego procka .

Reszta ma być kompatybilna . A chłodzenie jakie masz ?
Nie pomagam.
Aktualny BIOS jest z marca tego roku, ale jak będzie miał problemy z odpaleniem to wgram nową wersje. Co do chłodzenia, to w obudowie mam 3 wentylatory z Silentiuma 120mm (dwa z przodu jeden z tyłu), a na procesorze SilentiumPC Spartan 4 MAX EVO ARGB 120 mm. Nie używam oryginalnego radiatora dołączonego do aktualnego procesora, tylko tego od Spartana
Programy: Polecane / Nowe / Inne