Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Rock, Metal i Hardrock- ulubione zespoły, koncerty, płyty

RE: Rock, Metal i Hardrock- ulubione zespoły, koncerty, płyty
A nie pamiętasz jak Sabbath miało grać w Pradze? Bilety rozeszły się chyba w ciągu miesiąca, tak czy inaczej to tylko wróżenie z fusów bo nie wiadomo nawet czy Iommi będzie grał czy nie, teraz mają jakiegoś gościa zamiast Billa Warda
Tak czy inaczej to wszystko ploty, a 10ta już minęła, wiele wskazuej że Maideni zagrają, no ale czekamy na info gdzie, jak już chyba mówiłem nie obrażę sie jak to nie będzie Warszawa
Co do SOADu to mogą być, ale do wawy dla nich na pewno bym nie cisnął, musiliby być w dobrej cenie w poblżu, tak czy inaczej liczę na poza festiwalowy koncert/koncerty Dziewicy

BTW: wczoraj oglądałem wykłąd Dickinsona, z Warszawy (ciężko było ale coż zrozumiałem) nt, marketingu (popowiadał o swojej, zatrudniającej 1500 osób firmie lotniczej pracującej dla Boeinga, Airbusa itd, teraz ponoć sobie rozkręca linie lotnicze i remenotuje ed fotce one) ten facet mnie przeraża, czy jest coś czym on się nie interesuje i kiedyś nie zajmował?
forum znowu laguje
Tu była sygnatura, ale nie ma
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
Rincu lub Tuptuś: ponawiam prośbę Jacoba, bo nie widać postów nowych, zamknijcie ten temat i otwórzcie nowy

Tak jak mówiłem wcześniej, w Chorzowie mogliby znowu dać koncert, nie samą Warszawą żyjemy.
Im starszy tym więcej pomysłów ma, a energii nie ubywa, nie jest to normalny człowiek, w pozytywnym sensie Wesoły

System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
RAMMSTEIN !!!!!!!!!!!!!!!! qwa :D
Diabelek"Ironia I sarkazm pomagają mi znosić głupotę innych."Chytry
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
No proszę. Dziś się zarejestrował ma forum i już ma ostrzeżenie. My tu chamstwa nie lubimy.
Pozdrawiam.
Ajgor
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
rock metal zespołyzespoly hard rockzespoły rock metaljelonek satanistajabbah zespółhard rockowyzespół rock metalhard rock zespoły dyskusjahard rock zespołyhard rock wykonawcyhard rock kapele