Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Router PENTAGRAM Cerberus [P6343] konfiguracja

Router PENTAGRAM Cerberus [P6343] konfiguracja
Kupiłem dziś router PENTAGRAM Cerberus [P6343] ,żeby wifi w domu. Mam internet z kabla z Multimedii i nie wiem za bardzo jak ten router skonfigurować. Tam w nazwę użytkownika i hasło do połączenia PPPoE wpisuję to co się loguję na stronie mulimedia(ten login i hasło które mi podali). Klucz do sieci bezprzewodowej, a tam gdzie to vpi i vpl zostawiam. Klikam zapisz i wyskakuje brak połączenia. Nie wiem za bardzo co trzeba robić.

System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
RE: Router PENTAGRAM Cerberus [P6343] konfiguracja
Z tego, co wyczytałem, w Multimedii VCI chyba powinno być na 33 ustawione. Ale pewności nie mam. No i chyba wiesz, że po każdej takiej zmianie trzeba zresetować router, a na połączenie poczekać? Czasem nawet kilka-kilkanaście minut
Pozdrawiam.
Ajgor
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Multimedia
Appendix A
VPI: 0
VCI: 33
Enkapsulacja: PPPoE LLC
Jak Feniks z popiołów...
jeśli mam w umowie , że nie mogę korzystać z więcej niż 1 terminala to mogą się czepiać? Nie wiem co rozumieć przez słowo terminal. Słyszałem coś o Mac adress clone tylko nie wiem czy w tym routerze jest takie coś Smutek Bo podłączyłem router do modemu i z modemu mam internet do wifi i działa.
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
router pentagram cerberus p 6343 konfiguracjakonfiguracja routera pentagram cerberus p 6343pentagram p 6343 konfiguracjarouter pentagram wifi konfiguracjajak podłączyć router pentagram cerberus p 6343jak skonfigurować router pentagram cerberus p 6343jak podłączyć router pentagramjak podlaczyc router pentagram celebrus 6363jak najlepiej skonfigurować router pentagraminstalacja routera pentagram cerberus p 6343