Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Router TP-LINK TD-W8961N a neostrada

Router TP-LINK TD-W8961N a neostrada
Witam;

Zakupiłem Router TP-LINK TD-W8961N i chciałem go podmienić ze starym zte zxv10 i mam problem, którego nie potrafię rozwiązać w żaden sposób. Mianowicie konfiguracja.

No kurdę. Wspomniany ZTE skonfigurowałem bez problemu i internet na nim śmiga, a tego nie mogę skłonić do współpracy. Przerabiałem konfiguracje załączoną do routera. Przerabiałem jakąś z sieci. Nawet patrzyłem na ustawienia ZTE, ale to menu konfiguracyjne jest zupełnie inne niż TP-Link. 
Straciłem już tyle czasu i nic nie osiągnąłem.
Znajdowałem jakieś ustawienia zalecana dla neostrady i ni w ząb nie działa. Nie wiem co robię źlę, ale może jest tu ktoś, kto potrafi pomóc.
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
RE: Router TP-LINK TD-W8961N a neostrada
Ok, ale jaki masz konkretnie problem z ta konfiguracja? Co Ci nie działa prawidłowo?
[Obrazek: 2019-09-05-23h15-00.png]
Nie mam Internetu. Brak połączenia z Internetem. Nie mogę tego ogarnąć.
Zalogowany jesteś przede wszystkim na swoje konto Neostrady? To podstawa. Mi kiedyś padł modem, oo wymianie nie mogłem zalogować się na konto,pomimo poprawnego loginu i hasła z umowy, okazało się że zmienili mi haslo, nowe podał mi konsultant. Dlaczego? Tego sam nie wiedział. Więc sprawdź czy jesteś zalogowany do usługi na tym modemie/ routerze.
[Obrazek: 2019-09-05-23h15-00.png]
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne