Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Router w różnych przedziałach cenowych podobny do Thomson twg870ug

Router w różnych przedziałach cenowych podobny do Thomson twg870ug
Witam.
Mam internet z UPC 60Mb/s. Dotychczas miałem router Thomson twg870ug i na prawdę bardzo dobrze się sprawował. Niestety muszę mieć swój router i poszukuję jakiegoś którym temu Thomsonowi dorówna.

Do routera będą połączone dwa komputery przez WiFi oddalone od routera około 10-15m, do tego dochodzą przeszkody w postaci ścian, więc nie chciałbym aby sygnał się gubił, czy coś w tym stylu. Jeszcze raz przypomnę, że Thomson twg870ug był na prawdę bardzo dobry i poszukuję czegoś tego pokroju.

Proszę o propozycję w różnych cenach Wesoły
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
RE: Router w różnych przedziałach cenowych podobny do Thomson twg870ug
Zdajesz sobie sprawę że Thomson musi pozostać na swoim miejscu aby usługa działała!?
Skończyła mi się umowa. I teraz mam zamiar mieć UPC Internet bez zobowiązań i wtedy nie ma WiFi, ale konsultant powiedział, że jak kupie sobie sam router to będę mógł się połączyć przez WiFi.
no to życzę powodzenia nie ma szans że kupisz router kablowy bo na rynku takich rozwiązań brak no chyba że z drugiej ręki ale tu praktycznie zerowe szanse że to będzie działać

konsultantowi chodziło pewnie o to żeby kupić router ale taki zwykły z wejściem WAN ponieważ od UPC dostaniesz modem, który będziesz mógł połączyć z kupionym routerem

a tak na marginesie thomson jest routerem co najwyżej przeciętnym

ostatnio miałem Zyxel nbg6503 i naprawdę świetny router polecam również tańsze TP-Linki
Trzeba pamiętać że handlowcy mają płacone premię od sprzedanych usługi i zawsze będą kombinować żeby klient podpisał umowę.
Czyli jak otrzymam ten router od UPC bez WiFi to kupuję dodatkowo taki normalny w sklepie i łączę go z tym z UPC i wtedy normalnie mogę się połączyć przez WiFi? Dobrze rozumiem?

Jeżeli tak to jakim kable się łączy te dwa routery?
dokładnie tak, a poza tym to ci się dziwię wiem że opcja wifi kosztuje dodatkową kasę ale przy przedłużaniu umowy możesz wytargować za free a i dodatkowe rzeczy jak np. większy transfer również

UPC ma dział utrzymania klienta w którym to możesz podpisać naprawdę fajną umowę wszystko zależy od twojej siły przebicia

zrób tak połącz się z infolinią UPC wysłuchaj zaproponowanych propozycji ale cały czas truj że chcesz połączyć się z działem utrzymania klienta później już wszystko zależy od ciebie mi się udało w ten sposób naprawdę dostać preferencyjne warunki nie dostępne w normalnych promocjach. Przy tej samej cenie wytargowałem zwiększenie neta z 10Mb do 60, dodatkowo telefon w najbogatszej opcji plus dodatkowe kanały w TV tak że do normalnej promocji jaka była na stronie przebitka była na abonamencie w okolicy 80zł na moją korzyść
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
twg870ugzasilacz router thomson twg870