Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Rozdzielenie internetu przez Livebox na 2 kompy i kosmiczne pingi w grach multiplayer

Rozdzielenie internetu przez Livebox na 2 kompy i kosmiczne pingi w grach multiplayer
Yo,
Wszystko opisałem w temacie http://forum.pcformat.pl/thread-209964.html
Ale został zamknięty bo źle go zatytułowałemOczko
Więc opisze jeszcze raz:
mam do was pytanko, otóż Posiadam Neostrade TP 1mb wraz z Liveboxem i mam w domu komputer stacjonarny i Laptopa.
Gram w gry multiplayer typu Counter Strike i tu pojawia się moje pytanko.
A więc czy jest to normalne że jeśli na laptopie siedzi moja młodsza siostra i przykładowo gra sobie w jakieś gierki online to mój ping w grze skacze do 200 w porywach do 1000 Wow
Nie jestem co do tego pewien czy tak powinno być bo wydaję mi się że przecież jedno do drugiego nie powinno mieć nic wspólnego ;d
No ale mogę się mylić Wesoły

Czekam na wasze sugestie
Oczywiście za ewentualną pomoc jak rozwiązać ten kłopot będzie +

Pozdrawiam
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: Rozdzielenie internetu przez Livebox na 2 kompy i kosmiczne pingi w grach multiplayer
tak , jest to możliwe, mam tak samo, ja mam na liveboxie zrobione przekierowanie portów na określony statyczny adres IP ustawiony na komputerze i problem ze skaczącym pingiem zniknął. niestety livebox nie ma QoS'a więc nie da się ustalić priorytetów usług. Spróbuj przekierować porty i powinno byc wszystko dobrze Wesoły
RE: Rozdzielenie internetu przez Livebox na 2 kompy i kosmiczne pingi w grach multiplayer
No spoko tylko Mógłbyś opisać jak przekierować te porty ? Bo dla mnie to jest magia ( nie taka ciemna xd)
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
livebox jak ustawić priorytety dla kompówlivebox priorytet pclivebox priorytet połączenialivebox priorytetypriorytet wifi livebox 2