Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

SAMSUNG Galaxy s 2 vs SONY Xperia S

RE: SAMSUNG Galaxy s 2 vs SONY Xperia S
O gustach się nie dyskutuje... Dla ciebie Xperie to cegły, a dla innego dzieło sztuki.
Siemens A52 ==> Sony Ericsson K300i ==> Nokia N70 ==> Nokia 5230 ==> Samsung Chat 335 ==> Nokia Lumia 710==> Motorola RAZR, Apple iPhone 4 16GB ==> Nokia E71
...Haters Gonna Hate...
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Ciekawe... W każdej recenzji wypomina się S-ce cegłowatość i shitowate sensory... SGSII nie ma takich problemów.
(01.10.2014, 20:33)FackleTackle napisał(a): At666
Koleś ale ty masz wejście smoka na ten dział. Widzę, że opętała cie magia cyferek. 1gb ramu więcej #emejzing

Duży uśmiech
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Sam się przymierzałem do tych dwóch telefonów i wybrałem SONY.
Dlaczego ?
- Przede wszystkim za jego piękny design. Jest cudowny , a nie podróba Iphona jak to w Samsungach. ( Mówię o czarnej wersji . bo biała to tragedia )
- Lepszy Aparat. ( Up. jęsli chodzi o makro , to zostanie ono polepszone wraz z aktualizacją.
- Przyciski wcale nie są takie złe , fakt nie są tak dobre jak ekran dotykowy. Ale działają jak powinny.
- Ekran zdecydowanie lepszy od Samsunga. ( większa rozdzielczość , lepsze odwzorowanie kolorów )
- Jest grubszy i ciężejszy , ale jak to woli. Pewniej się go trzyma ( Według mnie )
- Lepsza jakość dzwięku w głosnikach. ( na słuchawkach nie wiem , to się nie wypowiadam. )
- I oczywiście o wiele lepsze wykonanie , jak przystało na SONY.

Co do szybkości , to są prawie identyczne. Stockowo wygrywa SONY , po modach pewnie Samsung ( Dlatego, że ma większe nieoficjalne wsparcie. Ale kto wie , co jeszcze będzie z SXS ).

Moim skromnym zdaniem wygrywa SXS.

A i jeszcze wspomnę o baterii.
W samsungu dłużej trzyma , ale wolniej się ładuje. Natomiast w SXS bateria jest bardzo szybko naładowana.I niestety krótko trzyma. Przy intensywnym użytkowaniu około 8-9h
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: chrome
Okej, ja raczej zdecydowalem sie na sgs2. Mozna prosic o tego roota (czy softa, nie wiem czym to sie rozni) co telefon ma lepsze notowania w benchmarku ?
(16.07.2012, 18:49)XERES napisał(a): [...]Mozna prosic o tego roota (czy softa, nie wiem czym to sie rozni) co telefon ma lepsze notowania w benchmarku ?

Lol2

http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=1204

PS. Jak podniecają cię cyferki w benchmarkach, to niezwłocznie udaj się do lekarza specjalisty.
(01.10.2014, 20:33)FackleTackle napisał(a): At666
Koleś ale ty masz wejście smoka na ten dział. Widzę, że opętała cie magia cyferek. 1gb ramu więcej #emejzing

Duży uśmiech
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
xperia s uklad graficznysony xperia s v samsung galaxy s2 plusgalaxy s 2 plus vs xperia sxperia s układ graficznyformatowanie pamieci sony galaxy plusco wybrac sony xperia s czy samsung galaxy s ii plus?lepszy telefon sony xperia s cza galaxy s 2 plusxperia x10 bateria krótko trzymaporównanie telefonów sony xperia s i samsung galaxy s2pluss2 vs xperia s