Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

SE w300i czy Nokia 6300? A może coś innego?

Question  SE w300i czy Nokia 6300? A może coś innego?
Witam!
Mam zamiar zmienić telefon. Problem jest w tym, że nie wiem na jaki. Telefon ma być do słuchania muzyki, robienia zdjęć, kręcenia filmików, ogólnie do zabawy.
W salonie Orange proponowali mi Sony Ericssona w300i i Nokię 6300w przystępnych cenach (przedłużenie Twój Plan 55 zł). Na początku chciałem wziąć SE k800i, ale jak powiedzieli mi cenę, to zrezygnowałem Wesoły Na allegro znalazłem ciekawe oferty kupna tego telefonu, ale nie wiem czy się opłaca.

A może znajdzie się jakiś inny ciekawy telefon do max 300 zł?

Przeszukałem forum. Jest wiele opinii na temat w/w Nokii, ale jeszcze nie była (mam nadzieję, że to mi nie umknęło) porównywana z SE w300i. Z SE k800i w/w telefony nie mają porównywania, ale w przeciwieństwie do nich ten model jest drogi Kwaśny

Nie wiem, który telefon wybrać. Proszę o komentarze i o doradzenie. Pozdrawiam!
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: SE w300i czy Nokia 6300? A może coś innego?
Ja bym wziął Nokie 6300 ponieważ sam czekam na nią :D. Spełnia wszystkie twoje wymagania. Muza gra b. dobrze foto tez niczego sobie chociaż jak na 2 mpx to podobno średnie ;] na pewno lepszy od VGA W300i ;]
Ja na Twoim miejscu kupił bym nokie 6300. Z pewnością ma dużo lepszy wyświetlacz i w porównaniu so SE ma wymienne obudowy. Se ma więcej pamięci (20mb) a nokia tylko 7mb ale i w tym i w tym można ją powiększyć za pomocą kart pamięci.
Nokia niema Irdy ale to jest zbędne gdyż one obsługują bluetooth.
Znaczną różnicę można zauważyć w aparatach gdyż nokia ma 2,0Mpx, Af itp, a SE tylko VGA (0,3Mpx-śmiesznie małoHahaha).
Nokia ma również PTT (push to talk).
Nokia jest po prostu lepsza o tego SE.
pozdrawam!!
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie
Mam SE W300i taki sobie fon. Wprawdzie ma świetny odtwarzacz mp3 i wysoką jakość mp3 ale aparat beznadziejny. Plusem jest też to że ma i podczerwień i bluethoth. Ma niezłe radio z RDS. Jeśli ci nie zależy na dobrym aparacie ale na dobrym Mp3 to możesz wziąć tego fona.
Tutaj raczej nie ma co porównywać - z dwójki modeli W300i oraz 6300 wygrywa Nokia i to znacznie Szczerbol To lekko inne klasy telefonów..
Juri_92 -> mówisz, że zaproponowali Ci owe modele za ciekawą sumę tzn. ile? Ogółem to jakie ciekawe modele miałbyś do wyboru? Ile chcą za K800i?
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
Z pomiędzy W300 a 6300 wygrywa znacznie 6300. Ta nokia ma super wyświetlacz, aluminiową obudowę, d0obry aparat, i jest ładny Wesoły
Rejestrujcie się: Klik
Pomóż mi! Muszę mieć konto Premium. Proszę pobierz TO ,jest to zwykły plik tekstowy.
Tani hosting sms, szybki, stabilny, sprawdzony! DOMENY ZA SMS! Polecam!

Mi-45, te modele kosztują do 100 zł. Dokładnie Ci nie powiem, bo już nie pamiętam. Mały był wybór telefonów. Proponowali jeszcze w200i, ale tego nie chcę. Za k800i chcą 500 zł ... i to po zniżkach. Tak, to koleś walną cenę ponad 700 złKwaśny

Te telefony są tylko przykładowe, bo kończy się umowa mojemu tacie i może ja bym sobie wziął jakiś telefon, a swój dał jemu Język
Mogę również kupić sobie jakiś, ale maxymalnie za 300 zł. Na allegro są ciekawe ceny k800i, ale czy ten telefon można kupić za taką kwotę...
Może zaproponujecie jakiś fajny telefon?

PS. Wiadomości sieciowe to np. raporty doręczeń? Bo SE to ma, a Nokia już nie.
juri_92 napisał(a):Mi-45, te modele kosztują do 100 zł. Dokładnie Ci nie powiem, bo już nie pamiętam. Mały był wybór telefonów. Proponowali jeszcze w200i, ale tego nie chcę. Za k800i chcą 500 zł ... i to po zniżkach. Tak, to koleś walną cenę ponad 700 złKwaśny

Te telefony są tylko przykładowe, bo kończy się umowa mojemu tacie i może ja bym sobie wziął jakiś telefon, a swój dał jemu Język
Mogę również kupić sobie jakiś, ale maxymalnie za 300 zł. Na allegro są ciekawe ceny k800i, ale czy ten telefon można kupić za taką kwotę...
Może zaproponujecie jakiś fajny telefon?

PS. Wiadomości sieciowe to np. raporty doręczeń? Bo SE to ma, a Nokia już nie.
100 zł za Nokię 6300 to dobra opcja Oczko W300i naturalnie odpada daleko, a W200i tym bardziej bo to kolejna atrapa, a nie telefon.. Cena k800i, którą Ci zaproponowali jest wg. mnie chora - wystarczy pomyśleć logicznie:
Bierzesz Nokię 6300 i sprzedajesz ją następnie za przynajmniej 450 zł i takiego SE K800i bez problemu kupisz lub dołożysz trochę i jak Ci zależy na Symbianie to mógłbyś zakupić Nokię 6120 Classic. Na Allegro telefonu do 300 zł nie znajdziesz tak ciekawego jak dostępna za kwotę 100 zł N6300..
wiadomości sieciowe dotyczą różnych kanałów tematycznych, a polega to na otrzymywaniu choćby jakichś reklam w formie stron WAP itp.. Tutaj masz np. o tym.
Od pół roku posiadam model W200i, a to prawie to samo co W300i Język, i stwierdzam że plusem tych telefonów jest slot na kartę pamięci, oraz dobra jakośc odtwarzanej muzyki. Wyglądem też dosyc ładnie wyglądają.... szczerze mówiąc aparat do niczegoKwaśny. To tylko moja opinia a wybór należy do Ciebie, ale tak czy siak wziąłbym W300i, może ze względu na to że lubie SE Wesoły.
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: ie
Jacek-J129 napisał(a):To tylko moja opinia a wybór należy do Ciebie, ale tak czy siak wziąłbym W300i, może ze względu na to że lubie SE Wesoły.
Odpuść.. Ściana Kupowanie tego padła mijało by się kompletnie z celem.. Dlaczego? - równie fatalny aparat jak w W200i, malutki ekran 1.8" wyświetlający obraz w tylko 120x160[...], bardzo brzydki design, niewygodne klawisze, dość łatwo go.. złamać, bardzo wolny procesor - 108 MHz oraz awaryjny soft. Ja bym brał 6300, a następnie zrobił tak jak już pisałem w poprzednim poście.
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
nokia 6300 i se k800 ile kosztuje