Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

SE w300i czy Nokia 6300? A może coś innego?

RE: SE w300i czy Nokia 6300? A może coś innego?
Nie za bardzo się orientuję w nazwie Symbian. Przeczytałem co nieco i tylko wiem co to jest. Możecie mi trochę bardziej przybliżyć znaczenie tej nazwy? Np. jej funkcje itp.

Ile kosztowałoby zdjęcie simlocka z 6300? Myślę, że około 30 PLN, mam rację?

Z tego co wyczytałem na jednej stronie do porównywania telefonów, wg. mnie 6300 jest lepsza od 6120 Classic. Z wielu powodów ( http://sms.pl/tel/porownaj.php ), choć bateria jest gorsza...

Mam jeszcze pytanie off topic. Czy da się zrezygnować z wystawiania danego towaru? Np. gdy wylicytowana cena nie będzie mnie zadowalała, to nie sprzedam telefonu. Można takie coś zrobić?
Sądzę, że uda się więcej PLN wyciągnąć z tego telefonu Wesoły
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Symbian znacznie może powiększyć funkcjonalność telefonu, gdyż za jego pomocą można wgrać wiele fajnych funkcji. Niestety ani w300i ani 6300 nie opsługują Symbiana.

Co do porównania 6300 i 6120C zdecdowanie wygrywa ten 2-gi model. Choć by właśnie ze względu na symbian, i video-rozmowe. Faktem jest, że bateria trzyma dłużej w 6300 ale on ma zaledwie 7mb. pamięci a 6120 ma 45mb. Oba mają slot kart pamięci microSD.

W tym pojedynku zdecydowanie wygrywa 6120C!!

Pozdrawiam
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie
Więc przed chwilą dokonałem zakupu Wesoły Nokia 6300 jest moja Krzywy Mp3 niczego sobie, nawet głośno gra, zdjęcia doskonałe, choć przy większym zoomie widać nie przyjemne "kropki", ale narazie tylko na kolorze czerwonym, nie wiem dlaczego. Ogólnie telefon bardzo fajny. Polecam Język
Dziękuję za pomoc! Temat można zamknąć. Pozdrawiam!

PS. Aha i dodam jeszcze, że w komisie chcieli 80 PLN za ściągnięcie simlocka z tego fona...
juri_92 napisał(a):Więc przed chwilą dokonałem zakupu Wesoły Nokia 6300 jest moja Krzywy Mp3 niczego sobie, nawet głośno gra, zdjęcia doskonałe, choć przy większym zoomie widać nie przyjemne "kropki", ale narazie tylko na kolorze czerwonym, nie wiem dlaczego. Ogólnie telefon bardzo fajny. Polecam Język
Dziękuję za pomoc! Temat można zamknąć. Pozdrawiam!

PS. Aha i dodam jeszcze, że w komisie chcieli 80 PLN za ściągnięcie simlocka z tego fona...

gratulacje dobrego zakupu

a co do sim locka to bardzo dużo sobie zaśpiewali, mój znajomy w komisie GSM za sim locka do 6300 zapłacił 45zł najpierw chcieli 50 ale sie utargował ;D

a nie masz w okolicy innego komisu GSM? Może gdzieś taniej znajdziesz
Rejestrujcie się: Klik
Pomóż mi! Muszę mieć konto Premium. Proszę pobierz TO ,jest to zwykły plik tekstowy.
Tani hosting sms, szybki, stabilny, sprawdzony! DOMENY ZA SMS! Polecam!

juri_92 napisał(a):choć przy większym zoomie widać nie przyjemne "kropki", ale narazie tylko na kolorze czerwonym, nie wiem dlaczego.
Cóż -to zoom cyfrowy, a on działa w ten sposób, że rozciąga wybrany kawałek na całą matrycę światłoczułą i efekty są.. Tak więc raczej nie warto go używać, bo może tylko popsuć jakość zdjęcia i to poważnie. Mogą się wtedy pojawić tzw. szumy i zniekształcenia, ale to pierwsze da się usunąć.
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
nokia 6300 i se k800 ile kosztuje