Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Saints Row The Third zacina się .

Saints Row The Third zacina się .
Witam , posiadam komputer o następujących parametrach :
Pamięć RAM : Crucial 4 Gb
Karta graficzna : ASUS GTS 450 1 Gb
Procesor : AMD FX-4100 BOX AM3 cztery rdzenie
System : Windows 7 64 bit Home Premium
DirectX 11 i 9

Tak jak w temacie , pomimo iż system był instalowany na nowo miesiąc temu , rejestr czyszczony , system optymalizowany , komputer
skanowany ( Nortonem 2012 ) , dysk defragmentowany i formatowany nic to wszystko nie dało . Sterowniki są najnowsze do wszystkich podzespołów ,a żaden z
nich nie przegrzewa się . Dysk jest w porządku . Komputer nie ma roku . Był on zestawem składanym osobno , a nie kupionym w całości . Gra pochodzi 10 min płynnie , potem
jest gwałtowny spadek FPS , a po 5 minutach jest już normalnie i tak cały czas . Korzystanie z game booster nic nie dało .

Proszę o pomoc .
[Gra była reinstalowana ]
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
RE: Saints Row The Third zacina się .
Mi się coś takiego zdarzało, gdy sekcja zasilania na płycie głównej się przegrzewała. Spróbuj obniżyć taktowanie i napięcie procesora.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
(27.09.2012, 16:55)TRicKYmAn napisał(a): Mi się coś takiego zdarzało, gdy sekcja zasilania na płycie głównej się przegrzewała. Spróbuj obniżyć taktowanie i napięcie procesora.

A jak mam to zrobić ? Nie znam się na tym , więc dlatego pytam
Właściwie nie wiem. Nie miałem do czynienia z FX'ami i płytami głównymi pod nie. Na pewno w biosie, gdybym widział to bym powiedział. Możesz poszukać ustawień OC pod model swojej płyty głównej.

Drugie co może powodem to zasilacz. Zestaw wygląda na kupiony w całości na Allegro, a do takich ZAWSZE wkładają tandetne zasilacze, które mogą się spalić, a razem ze sobą mogą zahaczyć jeszcze jakieś podzespoły. Sprawdź:

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1199271.html

W sumie nie napisałeś jaką masz płytę główną i zasilacz, a te 2 podzespoły są głównymi podejrzanymi więc trochę bez sensu.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
(28.09.2012, 22:04)TRicKYmAn napisał(a): Drugie co może powodem to zasilacz. Zestaw wygląda na kupiony w całości na Allegro, a do takich ZAWSZE wkładają tandetne zasilacze

Czytaj co autor napisał a potem się produkuj.. Zasilacz ma być powodem spadków fps ?

System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
Możliwe .
Płyta główna : MB ASROCK 880GMH/U3S3 AMD 880G Socket AM3+
Zasilacz : MODECOM MC 620 CARBON BOX

Czyli wychodzi na to , że muszę kupić nowy zasilacz ? W innych grach mam dokładnie ten sam problem . Jaki dobry zasilacz mi polecacie , tak do max 300 złotych ?
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
saints row the third zacina siesaints row - the third nie zacinajoaca sie wersjasaints row 3 tnie siesr3 sie zacinasaints row the third zacina się i nic nie da się zrobićmam dobry komputer a saints row the third mi sie zacinaco zrobić zeby sr3 nie zacinało mi sięco zrobić zeby saints row 3 sie nie zcinałozacina się saint row 3co zrobic kiedy podczas granie w saints row 3 zcina sie