Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Sapphire HD6850 - piksele

RE: Sapphire HD6850 - piksele
Dziwna sprawa, a może karta się przegrzewa? Dodatkowe chłodzenie się przyda może? Nie wiem niech Ci bardziej doświadczeni koledzy powiedzą ;d
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Miałem tak u siebie. Okazało się, że kabel HDMI był uszkodzony. wymiana nie zaszkodzi.
[Obrazek: banner2.gif]

STOP CHEATEROM
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
z tym ze ja lece na przejsciowce dvi-vga ale na starej karcie bylo wszystko w porzadku. a teraz przy wlączonej mozilli ekran zasypal się pikselami i nagle zrobił się w niebieskie pasy. tempertura 55 oc
Jak nowa grafa to pewnie wada fabryczna, idź ją wymień Wesoły, jednak wpierw zmień kabel żeby uniknąć ewentualnych nieporozumień. Oprócz dziwnych kolorków grafia się nie wiesza, GPU nie przestaje odpowiadać itp?
Jeżeli masz ją na gwarancji- Oddaj ją do WYMIANY, ponieważ najprawdopodobniej usterką są zimne luty lub uszkodzona część bierna sekcji zasilania.
[Obrazek: Wdowa_PL.png]

System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: opera
W ogolne dziwna sprawa, jak podłączam kabel pcie ten z zasilacza do karty to karta wgl nie startuje, ale jak zmienie na przejściówkę molex->pcie to startuje, karta ma jedno zailanie i nie wiem czy czasami starcza zasilania dla niej, być może to wina właśnie tego?
Uszkodzona jedna linia +12, czemu nie, zasilacz do sprawdzenia, albo miernikiem, albo testerem.
W takim przypadku wina leży na 80% po stronie zasilacza, a nie samej karty, chyba że zasilacz już zdążył ją uszkodzić
[Obrazek: Wdowa_PL.png]

System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: opera
Z tym że jak podłączam starą kartę (geforce 9600gt 512mb 256 bit) do głównego pcie to normalnie startuje, tylko na nowa karta nie chce z tego startować. I ot to jest dziwny problem? Tak myślę że to może wina przejściówki która daje za mało mocy? Startować karta startuje ale przy drobnym obciążeniu zaczyna brakować mocy i siada? Bo ta przejściówka jest z jednego molexa a chyba powinno być z dwóch jak się nie mylę? :d
Obie karty graficzne mają zbliżony pobór prądu, 6850 pobiera ok ~30W więcej jednak dla zasilacza nie powinno mieć to większego znaczenia. Pokaż mi na jakimś zdjęciu jak wygląda ta przejściówka na której uruchamiasz kartę graficzną. Rozumiem że zasilacz ma wtyczkę 6-pin PCI-E na stałe, bez żadnych przejściówek i po podłączeniu do 6850 nie działa, a po podłączeniu 9600GT działa?
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
hd6850 obniżeniesapphire radeon hd 6850 sterowniki