Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Sen-wątek główny

RE: Sen-wątek główny
Pamiętasz sny, a to bardzo pomaga.
Swoją drogą jak zapiszesz sobie raz to będziesz go pamiętał już przez bardzo długi czas. Ja wciąż jestem w stanie przypomnieć sobie co mi się śniło 2 lata temu choć ani razu tego co napisałem nie czytałem.

System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Niektótych snów wolałbym w ogóle nie pamiętać. Szczerbol
 System operacyjny: linux Przeglądarka: iceweasel
Zapisuj te które uważasz że są tego warteOczko

A ja czasami mam coś takiego, że coś mi się śni np. jadę samochodem, gdzieś zjeżdżam czy coś tam robię, a potem tak jakby "reżyseruję" sobie sen- że nie, nie tu jedziemy, albo załączam noc czy przenoszę się w jakieś inne miejsce. Takie jakby GTA, tylko że mogę powtarzać czynności. Bardzo mi się coś takiego podoba, zawsze potem pamiętam ten sen. Dodam jeszcze, że czasami jak się przebudzę podczas czegoś takiego, to jestem w stanie szybko zasnąć i "kontynuować rozgrywkę". Podchodzi to pod LD?
Intel Core I7 4770K                                        Intel Core I5 3210M
Gigabyte GTX 780 3GB                                   AMD Radeon HD 7670M
8GB RAM 1600MHz CL8                                 4GB RAM
ASRock Z87 Extreme 6                                   500GB HDD
Cooler Master Storm Stryker                           Samsung AC/DC Adapter :D
OCZ ModXStream 700W
Tak, to najprawdopodobniej jest LD.
kruki92 napisał(a):Witam , przychodzę tu do Państwa dość poirytowany oraz po prostu wkurzony  problem polega na tym, że mam b dobry net upc kablówke  centrum Warszawy żadna radiówa za 20 zł bo jest to 150 mb troche za niego płacę
 System operacyjny: windows_98_nt Przeglądarka: chrome
Jak zwał tak zwał. Medycyna nazywa to halucynacje hipnagogiczne bądź sen wtrącony w stan czuwania.
Osoby cierpiące na narkolepsję mają takie atrakcje kilka razy dziennie nawet gdy bardzo starają się, żeby ich nie mieć. Mam nieprzyjemne doświadczenia w temacie, stąd nie rozumiem osób, które stosują jakieś niezrozumiałe zabiegi celem wywołania tego. To naprawdę nic fajnego.
 System operacyjny: linux_ubuntu Przeglądarka: firefox
Co rozumiesz przez niezrozumiałe zabiegi? I co tak naprawdę nie jest fajne? Z tego co się orientuję, to hipnagogi pojawiają się przed wejściem w fazę LD lub też OOBE (przynajmniej przy jeśli mówimy o próbach wywołania tych stanów) i faktycznie są to halucynacje, ale nie jest to jeszcze LD/OOBE. Z różnych źródeł można wyczytać, że zwykle nie jest to nic niefajnego, zalezą często od naszej psychiki.
kruki92 napisał(a):Witam , przychodzę tu do Państwa dość poirytowany oraz po prostu wkurzony  problem polega na tym, że mam b dobry net upc kablówke  centrum Warszawy żadna radiówa za 20 zł bo jest to 150 mb troche za niego płacę
 System operacyjny: windows_98_nt Przeglądarka: chrome
Podejrzewam że narkoleptycy mają w ogóle ciężko np. podczas jazdy samochodem. Tak samo jak zależy od naszej psychiki- jak ostatnio ogarniałem zmianę dysków i wydatki z tym związane, to potem śniło mi się że byłem w jakimś pokoju, gdzie leżały sobie 3 czy 4 moje telefony i tak ze dwa laptopy. Jakże wielkie było moje uradowanie, kiedy dowiedziałem się że mogę je sobie wziąć. Ogólnie sny to całkiem ciekawa rzecz, szkoda tylko, że te fajne szybko się kończą. Chociaż, jak pisałem w poprzednim poście, zdarzało mi się tak, że tu południe, wstawać trzeba a ja "kontynuuję grę" bo miło się gra :D
Intel Core I7 4770K                                        Intel Core I5 3210M
Gigabyte GTX 780 3GB                                   AMD Radeon HD 7670M
8GB RAM 1600MHz CL8                                 4GB RAM
ASRock Z87 Extreme 6                                   500GB HDD
Cooler Master Storm Stryker                           Samsung AC/DC Adapter :D
OCZ ModXStream 700W
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
ide spać po 2 i budze się o