Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Sensowny zestaw do internetu.

Sensowny zestaw do internetu.
Witam
Panowie potrzebuję złożyć zestaw PC głównie do hasania po internecie z
możliwością połączenia z TV - filmy,mecze.
Interesuje mnie procesor,pamięć i płyta główna.
Koszt ma się kształtować poprzez optymalny wybór.
Nic ponad stan.
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
RE: Sensowny zestaw do internetu.
Procek , płyta i ram ...a co z obudową , chłodzeniem, zasilaczem i dyskami ? Masz ? Jeżeli tak to jakie bo to też ważne ... I chociaż orientacyjnie budżet bo dla jednego optymalnie i sensownie to 2000zł a dla innego 500zł
Przy "problemach z Win10" oraz problemach ze "spadkami FPS w CS:GO"
Nie pomagam.
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
Płyta z zintegrowaną grafiką i wyjściem HDMI.Ogólnie budzet jak najtaniej.
(17.08.2021, 14:46)pieterman09 napisał(a): a co z obudową , chłodzeniem, zasilaczem i dyskami ? Masz ? Jeżeli tak to jakie bo to też ważne...
Phanteks P500A**MSI Z590 Tomahawk WiFi**i7 11700K**NH-D15**DDR4 32GB G. SKILL Trident Z RGB 3600Mhz**Gigabyte RTX 2070 Super OC 3X White**Creative AE-5 + AKG K702 + Blue Yeti**Samsung 980 Pro 1TB**Samsung 970 EVO 500GB**ION+2 860W**Gigabyte G27Q 144Hz**W11 Pro**G703/Glorious D**AKKO ACR98**Puretrak Talent
(18.08.2021, 06:50)Bogusz10 napisał(a): Płyta z zintegrowaną grafiką i wyjściem HDMI.Ogólnie budzet jak najtaniej.

Kręcisz straszliwie kolego NAJTANIEJ kup sobie używanego kompa z I5 2 generacji w granicach 500 zł nie 3 nie 4 bo to potencjalnie problematyczne gluty . Do 1080p wystarczy ci jego inregra chcesz lepszą rozdzielczość dokupujesz HD8490 za ok 50/80 zł z obsługą 4K i masz tanio . Może nie najzgrabniej najciszej ale tanio i bezproblemowo . Taniej już się chyba nie da ew AMD AM3 coś szukać ale nie wiem czy składanie od podstaw wyjdzie taniej raczej wątpię . Chcesz nowy komputer to w dzisiejszych czasach tanio NIE BĘDZIE są braki w sprzęcie 1k raczej nie pomoże by to było sensowne dzisiaj .
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj - POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE,A TAK WIELE ZNACZY. Wesoły

Kart Graficznych na daną chwilę właściwie NIE MA poza szrotami przepłaconymi . Jeśli masz grafikę to NIE JEST czas na jej wymianę czekaj co najmniej do wiosny ! 
Kręcisz straszliwie kolego -- wskaż w którym momencie ...
Prosiłem o podanie procka,ddr i płyty głównej jak w temacie,a tu jak zwykle odpowiedzi o które
nie pytałem i nic nie wnoszą do tematu.
Niemniej dziękuję MonteCristo bo coś mi podpowiedział w odróżnieniu od innych.
Nic nie wnoszą do tematu? Czy to takie trudne odpowiedzieć na takie pytanie:

(17.08.2021, 14:46)pieterman09 napisał(a): ...a co z obudową , chłodzeniem, zasilaczem i dyskami ? Masz ? Jeżeli tak to jakie bo to też ważne ...

Ja zmarnuje swój czas, a Ty mi odpiszesz, że płyta i chłodzenie za duże i nie wejdzie do TWOJEJ obudowy.
Odpowiadaj proszę, bo tak jak to Atpieterman09 napisał: "BO TO TEŻ WAŻNE".
Phanteks P500A**MSI Z590 Tomahawk WiFi**i7 11700K**NH-D15**DDR4 32GB G. SKILL Trident Z RGB 3600Mhz**Gigabyte RTX 2070 Super OC 3X White**Creative AE-5 + AKG K702 + Blue Yeti**Samsung 980 Pro 1TB**Samsung 970 EVO 500GB**ION+2 860W**Gigabyte G27Q 144Hz**W11 Pro**G703/Glorious D**AKKO ACR98**Puretrak Talent
(18.08.2021, 23:28)Bogusz10 napisał(a): Kręcisz straszliwie kolego -- wskaż w którym momencie ...

Co to znaczy "optymalny wybór " co to znaczy "nic ponad stan " ? Dla mnie to NIC nie znaczy dla jednego "tanio " to 3 kafle inny ma na myśli 500 zł i ani grosza więcej . Szanuj ludzi którzy nieodpłatnie poświęcają swój czas nie marnuj go bądź konkretny bo każde dopytywanie to strata czasu .
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj - POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE,A TAK WIELE ZNACZY. Wesoły

Kart Graficznych na daną chwilę właściwie NIE MA poza szrotami przepłaconymi . Jeśli masz grafikę to NIE JEST czas na jej wymianę czekaj co najmniej do wiosny ! 
(19.08.2021, 00:58)tomtom* napisał(a): Nic nie wnoszą do tematu? Czy to takie trudne odpowiedzieć na takie pytanie:

(17.08.2021, 14:46)pieterman09 napisał(a): ...a co z obudową , chłodzeniem, zasilaczem i dyskami ? Masz ? Jeżeli tak to jakie bo to też ważne ...

Ja zmarnuje swój czas, a Ty mi odpiszesz, że płyta i chłodzenie za duże i nie wejdzie do TWOJEJ obudowy.
Odpowiadaj proszę, bo tak jak to Atpieterman09 napisał: "BO TO TEŻ WAŻNE".

Dokładnie, takie mogą być skutki dobierania na ślepo, muszę wiedzieć z czym mam do czynienia bo to podstawowe i ważne informacje .
Przy "problemach z Win10" oraz problemach ze "spadkami FPS w CS:GO"
Nie pomagam.
Programy: Polecane / Nowe / Inne