Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Seria Call of Duty - wątek główny

RE: Modern Warfare 2 czego się spowdziewacie ?
(26.12.2009, 10:47)Travis_Pastrana napisał(a): Magnum z nożem taktycznym- Do czego to słóży? Bo nie gram za dużo magnum.

Pod pistoletem w 1 ręce trzymasz nóż taktyczny co daje ci możliwość 2x szybszego ataku nożem. Z tymi perkami biegasz po mapie na tyły wroga i ich zabijasz od tyłu Diabelek Ostatnio na S&D cały team nożem wybiłem w ten sposób Diabelek
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
(26.12.2009, 13:45)~Anonim napisał(a):
(26.12.2009, 10:47)Travis_Pastrana napisał(a): Magnum z nożem taktycznym- Do czego to słóży? Bo nie gram za dużo magnum.

Pod pistoletem w 1 ręce trzymasz nóż taktyczny co daje ci możliwość 2x szybszego ataku nożem. Z tymi perkami biegasz po mapie na tyły wroga i ich zabijasz od tyłu Diabelek Ostatnio na S&D cały team nożem wybiłem w ten sposób Diabelek

Skoro i tak zabijasz gościa od tyłu to po co tu pośpiech? On cie nie widzi więc nie ma znaczenia czy zabijesz go szybciej czy nieOczko Jeśli zabiłeś całą drużynę tym sposobem to grałeś z niezłymi noobami...
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
http://www.youtube.com/watch?v=6K3b6xg60TI - zobaczcie to Szczerbol.
(26.12.2009, 15:12)~Anonim napisał(a): Skoro i tak zabijasz gościa od tyłu to po co tu pośpiech? On cie nie widzi więc nie ma znaczenia czy zabijesz go szybciej czy nieOczko Jeśli zabiłeś całą drużynę tym sposobem to grałeś z niezłymi noobami...
Ale może mieć UAV(ten radar nie wiem jak sie nazywa Szczerbol ) i Cię w porę zauważy.
Najbardziej popier.... jest jak ktoś ustawi sobie Maraton i Wagę lekką - lata wtedy jak poje... po całej mapie i tylko nożem kosi. IWNet ładną manianę odwaliło...
[Obrazek: BTBwtH5.jpg]
(26.12.2009, 17:07)Chim3rA napisał(a): Najbardziej popier.... jest jak ktoś ustawi sobie Maraton i Wagę lekką - lata wtedy jak poje... po całej mapie i tylko nożem kosi. IWNet ładną manianę odwaliło...

Dlatego ja mam ninja i antiuav Diabelek
Cześć, mam pierwszy problem z tą grą, chodzi oto że na końcu misji "Koniec Gry" Kapitan Price i ja spadamy z wodospadu po zestrzeleniu chelikoptera i wpadamy pod wode, poczym ładuje się kolejna misja, ale jest problem. W czasie ładowania pod koniec słysze dzwięk jakiegoś błędu i dalej nic nie idze, tylko zrobić "trzech króli" nie wiecie od czego ten błąd może być spowodowany??
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: opera
(26.12.2009, 17:07)Chim3rA napisał(a): Najbardziej popier.... jest jak ktoś ustawi sobie Maraton i Wagę lekką - lata wtedy jak poje... po całej mapie i tylko nożem kosi. IWNet ładną manianę odwaliło...

No i co z tego? Koleś wyposażony w takie perki cię zabił i już placzesz? Nie umiesz zabic typa, który biegnie w twoją stronę żeby ubic cię z kosy? Jakby miał Zimnokrwisty i Komandos to też byś beczał?
Ok już sobie z tym poradziłem. Nooo powiem że koniec zasskakujący, szkoda Ghosta. Super fabuła, tylko nie wiem co stało się z McTavis'em bo bardzo go polubiłem. Według mnie będzie Modern Warfer 3, nobo przecież nie znaleźliśmy jeszcze tego całego Makrova czy jakoś tak.
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: opera
(26.12.2009, 22:19)~Anonim napisał(a): Ok już sobie z tym poradziłem. Nooo powiem że koniec zasskakujący, szkoda Ghosta. Super fabuła, tylko nie wiem co stało się z McTavis'em bo bardzo go polubiłem. Według mnie będzie Modern Warfer 3, nobo przecież nie znaleźliśmy jeszcze tego całego Makrova czy jakoś tak.

No i będzie Modern Warfare 3 w Cd-Action coś tam mówili.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
forum pcformat pl Seria Call Duty watek glownyco daje klasa niestandardowa w cod mw3black ops emblematy emblematy!!!!!ile zajmuje miejsca na dysku cod mw3najepszy pistolet maszynowy w mw2odblokowanie serii ofiar w mw2operacja sztywniak pcpocisk predatorspoty w cod 4 ma mapie crash filmiki