Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Seria Call of Duty - wątek główny

RE: Modern Warfare 2 czego się spowdziewacie ?
Taa, celował przez krzaczek i ma wh Wesoły
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
(01.01.2010, 23:15)~Anonim napisał(a): Taa, celował przez krzaczek i ma wh Wesoły

Kurde nie wiem jak się ten hack nazywa ale go zauważyłem jak zaczął strzelać to był za krzaczkiem, a w Kill Cam nie miał tego krzaczka.(Jak spytałem się w grze co to za hack to odpowiedzieli "Aim..." ale nie pamiętam dokładnieSmutek
Ale on miał jakiegoś hacka!
Ja tam strzelam przez ściany i jakoś nikt do mnie nie ma pretensji Szczerbol
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
(02.01.2010, 12:46)~Anonim napisał(a): Ja tam strzelam przez ściany i jakoś nikt do mnie nie ma pretensji Szczerbol

Ale ich nie widzisz, a do mnie strzelał przez krzaczek, przez który powinienem być niewidoczny a byłem jak na patelni przez tego hacka..Smutek
Ja oczekuję jak najszybszego pobrania się tej gry :~)

Wam też musiało się pobierać? Ja dodałem do posiadanego konta i nie instaluje z płyt tylko pobiera. Narazie po 3% i prędkośc po 300kbps. Aj aj aj...
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: opera
(02.01.2010, 10:08)michał7 napisał(a): Kurde nie wiem jak się ten hack nazywa ale go zauważyłem jak zaczął strzelać to był za krzaczkiem, a w Kill Cam nie miał tego krzaczka.(Jak spytałem się w grze co to za hack to odpowiedzieli "Aim..." ale nie pamiętam dokładnieSmutek

Nie ma haxa który stawia przed tobą krzaczek przez który Cię nie widać Szczerbol No bez jaj. To mógł być bug, albo on się bardzo dobrze ustawił.
A to że powiedział że aim nic nie znaczy. Jak do mnie się ktoś burzy to też mówię że mam codehook'a i mam spokójOczko
(02.01.2010, 18:45)~Anonim napisał(a):
(02.01.2010, 10:08)michał7 napisał(a): Kurde nie wiem jak się ten hack nazywa ale go zauważyłem jak zaczął strzelać to był za krzaczkiem, a w Kill Cam nie miał tego krzaczka.(Jak spytałem się w grze co to za hack to odpowiedzieli "Aim..." ale nie pamiętam dokładnieSmutek

Nie ma haxa który stawia przed tobą krzaczek przez który Cię nie widać Szczerbol No bez jaj. To mógł być bug, albo on się bardzo dobrze ustawił.
A to że powiedział że aim nic nie znaczy. Jak do mnie się ktoś burzy to też mówię że mam codehook'a i mam spokójOczko

To nie był hax na krzak tylko na celowanie np, przez przedmioty które zakrywają strzelca(przedmioty które są systemowo ustawione na mapach)
Znając życie człenio miał UAV widzał że jesteś w okolicy i strzelił i cię zabił i tyle Język Takie rzeczy jakie mówisz to normalka, w codach siedzę od lat Wesoły Sam mam lepsze schizy z tym związane.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Jak otworzyć NAT? Jeżeli ważne to mam modem webstara.
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: opera
(02.01.2010, 18:26)VeL napisał(a): Ja oczekuję jak najszybszego pobrania się tej gry :~)

Wam też musiało się pobierać? Ja dodałem do posiadanego konta i nie instaluje z płyt tylko pobiera. Narazie po 3% i prędkośc po 300kbps. Aj aj aj...

Masz oryginał? Nie musi się ściągać z netaOczko
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
forum pcformat pl Seria Call Duty watek glownyco daje klasa niestandardowa w cod mw3black ops emblematy emblematy!!!!!ile zajmuje miejsca na dysku cod mw3najepszy pistolet maszynowy w mw2odblokowanie serii ofiar w mw2operacja sztywniak pcpocisk predatorspoty w cod 4 ma mapie crash filmiki