Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Seria Call of Duty - wątek główny

RE: Modern Warfare 2 czego się spowdziewacie ?
(04.01.2010, 21:24)~Anonim napisał(a):
(04.01.2010, 20:04)Turbo09 napisał(a): Ja jestem chętny, mógłbym zagrać, ale jaki poziom? Proponuję jakieś doświadczenie w COD2/5/MW/MW2, oraz obowiązkowo mikrofon, bo jak mamy grać tylko, bym widział wasze nicki to kiepsko. Tak taktycznie przez mikrofony można się porozumieć.

Brat mi słuchawki zepsuł - czyli no micro...

Ten brat o którego się nie dawno pytałem?Szczerbol A na serio to M4rit, możesz na mnie liczyć jak jest mecz bo mam już prawie wszysto do SCAR-hSzczerbol
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
Ja także chętnie zagram, ale niestety mikrofonu nie posiadamKwaśny.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Ja przed chwilką skończyłem grę z Wojakiem na CO OP i szło nam całkiem całkiem. Najlepsze misje to ze snajperką.
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: opera
Fahra masz mikrofon? A może wiesz czy Wojak ma?
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
(04.01.2010, 20:04)Turbo09 napisał(a): Ja jestem chętny, mógłbym zagrać, ale jaki poziom? Proponuję jakieś doświadczenie w COD2/5/MW/MW2, oraz obowiązkowo mikrofon, bo jak mamy grać tylko, bym widział wasze nicki to kiepsko. Tak taktycznie przez mikrofony można się porozumieć.

Nie ma to jak 'taktyczne' granie na pubie Szczerbol
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
(05.01.2010, 10:11)~Anonim napisał(a):

Nie ma to jak 'taktyczne' granie na pubie Szczerbol

Ja tam z kumplami z dawnego klanu to rozumiemy się bez słów Wesoły
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
M4rit, nie zawsze tak mozna. Powiedzmy, ze snajperujemy i dzieki mikrofonowi i rozmowie mozemy sie na wzajem oslaniac z boku. Ogolnie w takich grach mikrofon sie przydaje.
(05.01.2010, 16:17)Turbo09 napisał(a): M4rit, nie zawsze tak mozna. Powiedzmy, ze snajperujemy i dzieki mikrofonowi i rozmowie mozemy sie na wzajem oslaniac z boku. Ogolnie w takich grach mikrofon sie przydaje.

Jeżeli o multi chodzi to (chyba) zawsze jest możliwość rozmowy drużynowej(MW2- klawisz Y), więc wróg nie wie co mówisz:D
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
Przydawać się przydaje Wesoły Bez tego można przeżyć.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Michał, ale nie chodzi mi o komunikator a mikrofon/ M4rit napisz mi nick na steam na pw to Cię dodam.
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
forum pcformat pl Seria Call Duty watek glownyco daje klasa niestandardowa w cod mw3black ops emblematy emblematy!!!!!ile zajmuje miejsca na dysku cod mw3najepszy pistolet maszynowy w mw2odblokowanie serii ofiar w mw2operacja sztywniak pcpocisk predatorspoty w cod 4 ma mapie crash filmiki