Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Seria Call of Duty - wątek główny

RE: Modern Warfare 2 czego się spowdziewacie ?
Klasa dobra dla zabawy:

Tarcza
G18 Akimbo

Semtex
2x Ogłuszający

Padlinożerca PRO
Moc Obalająca PRO
Komandos PRO

Środek Przeciwbólowy

Wyśmienita zabawa na FFA/TDM gwarantowana. Oczywiście tarczę trzymamy na plecach.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
(15.01.2010, 16:22)Dolo napisał(a): Klasa dobra dla zabawy:

Tarcza
G18 Akimbo

Semtex
2x Ogłuszający

Padlinożerca PRO
Moc Obalająca PRO
Komandos PRO

Środek Przeciwbólowy

Wyśmienita zabawa na FFA/TDM gwarantowana. Oczywiście tarczę trzymamy na plecach.

Ay ay ay... Wrong wrong wrong.

Powiem Ci, że to nie jest dobry pomysł. Sam tak na początku biegałem i co? Staty 7:9:17. Załóż lepiej TARa/m4 i popatrz. Ja z tarem staty 21:-:10 łatwo wyciągam. Bez żadnej kampy, latania z granatnikiem.

Skończyłem beigać z tarczą, jak się okazało, że łatwo takiego delikwenta zlikwidować. Podbiegasz i anwet z przodu walisz z kosy Szczerbol A jak postanowi wyciągnąć broń to zanim to zrobi to spokojnie zdąrzysz wystrzelić trochę kul.

Tarcza jedynie fajna jak się z kimś zgadasz i go poprostu osłaniasz, a on wykonuje całą "brudną" robotę.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: opera
VeL ja tam muszę jeszcze trzy wyzwania z tarczą przejść ;D Przyjąć na tarcze 50000 uszkodzeń, przyjąć na tarcze 1000 pocisków oraz zablokować tarczą 50 wybuchów. Ale tarcza jest spoko, tyle że na TDM/FFA nie sprawdza się.
(15.01.2010, 16:45)VeL napisał(a):
(15.01.2010, 16:22)Dolo napisał(a): Klasa dobra dla zabawy:

Tarcza
G18 Akimbo

Semtex
2x Ogłuszający

Padlinożerca PRO
Moc Obalająca PRO
Komandos PRO

Środek Przeciwbólowy

Ay ay ay... Wrong wrong wrong.

Powiem Ci, że to nie jest dobry pomysł. Sam tak na początku biegałem i co? Staty 7:9:17. Załóż lepiej TARa/m4 i popatrz. Ja z tarem staty 21:-:10 łatwo wyciągam. Bez żadnej kampy, latania z granatnikiem.

Skończyłem beigać z tarczą, jak się okazało, że łatwo takiego delikwenta zlikwidować. Podbiegasz i anwet z przodu walisz z kosy Szczerbol A jak postanowi wyciągnąć broń to zanim to zrobi to spokojnie zdąrzysz wystrzelić trochę kul.

Tarcza jedynie fajna jak się z kimś zgadasz i go poprostu osłaniasz, a on wykonuje całą "brudną" robotę.

Ta klasa nie ma być skuteczna, ale ma być swoistą odmianą dla grania normalną bronią. Tarcza na plecach pozwoli osłonić cię z tyłu. Ja prawie w ogóle nie gram tarczą, tylko ACRem, TARem, UMP45 itp. Tarcza jest dobra w grze taktycznej, tak jak powiedziałeś.
(15.01.2010, 13:08)Chim3rA napisał(a): Granatnik? Błagam, noobska broń.

Każdy się sadzi do tego, a później każdy tym gra żeby zadania zrobić Szczerbol
Swoją drogą broń - jak broń imo.Oczko Po to ją dali, żeby jej używać Wesoły
Macieek92 masz racje, mam zaprzeproszeniem w ***** czy granatnik jest nobbowski czy fajny, mi pasuje i jest dobrze, to samo z męczennikiem, niektórzy mówią że to noobowskie itd. ale twórcy to dali i z tego korzystam. Kiedyś w Znajdz i Zniszcz, jakiś gracz strzelał z Lekkiego karabinu maszynowego zabił ostatniego gracza ze specnazu, a tamten zabity pisze do niego "Noob mashine gun" niedługo ACR będzie nobowski
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: opera
(15.01.2010, 22:23)~Anonim napisał(a): Macieek92 masz racje, mam zaprzeproszeniem w ***** czy granatnik jest nobbowski czy fajny, mi pasuje i jest dobrze, to samo z męczennikiem, niektórzy mówią że to noobowskie itd. ale twórcy to dali i z tego korzystam. Kiedyś w Znajdz i Zniszcz, jakiś gracz strzelał z Lekkiego karabinu maszynowego zabił ostatniego gracza ze specnazu, a tamten zabity pisze do niego "Noob mashine gun" niedługo ACR będzie nobowski

Niedługo będą pisali(mi tak dzisiaj pisali) MP5K Akimbo noob:/ A do tarczy to lepiej noż do rzucania bo szybko walisz i podnosiszWesoły
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
Przeczytajcie!
http://www.neogaf.com/forum/showpost.php...ount=20146
[Obrazek: BTBwtH5.jpg]
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
(15.01.2010, 22:50)Chim3rA napisał(a): Przeczytajcie!
http://www.neogaf.com/forum/showpost.php...ount=20146

Oooo. Mnie się to podoba :D Częściej będzie się używało tych wspomagaczy i nareszcie spadnie ilość kamperów, którzy tylko czekają na "taćticial njukie". Ciekawe jak w praktyce to wyjdzie Szczerbol
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: opera
Cod mw 2 jest super .
Tylko szkoda że ten steam tak utrudnia sprawe.
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
forum pcformat pl Seria Call Duty watek glownyco daje klasa niestandardowa w cod mw3black ops emblematy emblematy!!!!!ile zajmuje miejsca na dysku cod mw3najepszy pistolet maszynowy w mw2odblokowanie serii ofiar w mw2operacja sztywniak pcpocisk predatorspoty w cod 4 ma mapie crash filmiki