Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Seria Call of Duty - wątek główny

RE: Seria Call of Duty - wątek główny
Masz racje te nowe produkcje to ciągle to samo ciągle II wojna światowa albo wietnam
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Akurat wolę to niż to co jest w najnowszych CoD - 4 i MW2.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: opera
(22.03.2010, 13:25)Rincewind napisał(a): Akurat wolę to niż to co jest w najnowszych CoD - 4 i MW2.

Pełna zgoda z Tobą, lepsze były, są, i będą części w czasch II WW niż "najnowsze". Miałemk wczoraj okazje pograć u kolegi w CoD2 no i jak będzie kasa to kupie^^

Lol, właśnie Wojak na dominacji gra w tryb Thermo Nuclear War.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
(22.03.2010, 12:49)Rincewind napisał(a): Co do serii CoD - ostatnio moim zdaniem pikuje ostro w dół.
Koniec serii, MW2 było wymuszone przez ABlizzard, co widać. To już nie jest robienie gry dla image, dla graczy, dla dobrej oceny - teraz CoD to zbieranie kasy, jak Warcraft.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
A ja wręcz na odwrót. Lubię gry o II wś, ale te modernowe pasują mi bardziej. Tylko gdyby jeszcze w mw2 dodali jakieś starsze bronie (tak jak mp44 w CoD4, thompson itp. w BFBC2). Dla casualowego (nie fanatyka serii) gracza CoD MW2 na prawdę jest w stanie być świetnym produktem, na który warto poświęcić masę czasu. Nie rozumiem dlaczego tak się uparliście, że jest to jeden wielki fail...
Dlatego że niektórzy nie są casualami dla których to "świetny produkt".
Seria Call of Duty - wątek główny
(22.03.2010, 16:35)VeL napisał(a): A ja wręcz na odwrót. Lubię gry o II wś, ale te modernowe pasują mi bardziej. Tylko gdyby jeszcze w mw2 dodali jakieś starsze bronie (tak jak mp44 w CoD4, thompson itp. w BFBC2). Dla casualowego (nie fanatyka serii) gracza CoD MW2 na prawdę jest w stanie być świetnym produktem, na który warto poświęcić masę czasu. Nie rozumiem dlaczego tak się uparliście, że jest to jeden wielki fail...

Mogli by dać z CoD WaW MG42 ( inaczej Piła Hitlera ). Słyszałem że do teraz się go używa lecz z małymi przeróbkami, a polskie armie mają ich około 133 egzemplarze bodajże. Jak grałem u kumpla w WaW to tylko tą bronią u niego grałem :D
Heh w weekend brałem udział w turnieju w CoD WaW Klik jak że w CoD WaW nie grałem od premiery 5 miejsce mogę uznać za sukces (Sykunia) Diabelek
(22.03.2010, 18:01)~Anonim napisał(a): Heh w weekend brałem udział w turnieju w CoD WaW Klik jak że w CoD WaW nie grałem od premiery 5 miejsce mogę uznać za sukces (Sykunia) Diabelek

Gratki, ale jakbym ja tam był to byś lizał buty innym Szczerbol

Nie no żarty na bok, trzymam kciukiJęzyk
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
A tak w ogóle to w sobotę i wczoraj miałem dwie Hiroszimy, ogólnie mam już Dziewięć Hiroszim Diabelek Znowu na Afghanie i Sub Base :D
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
forum pcformat pl Seria Call Duty watek glownyco daje klasa niestandardowa w cod mw3black ops emblematy emblematy!!!!!ile zajmuje miejsca na dysku cod mw3najepszy pistolet maszynowy w mw2odblokowanie serii ofiar w mw2operacja sztywniak pcpocisk predatorspoty w cod 4 ma mapie crash filmiki