Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Seria Call of Duty - wątek główny

RE: Seria Call of Duty - wątek główny
Ej a jest jakiś hack czy coś do MW2 żeby mieć jednocześnie atut gadżet i maraton/kieszonkowiec?
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: ie7
(31.03.2010, 21:26)camils14 napisał(a): Ej a jest jakiś hack czy coś do MW2 żeby mieć jednocześnie atut gadżet i maraton/kieszonkowiec?

Nie wiem, ale wiem że jest hack na 3 atut tzn. możesz mieć zakłocanie ale też nie będziesz odnosił ran skacząc.

A propo- kolega teraz się chwali że miał aimbota(użył 10minut temu) i strasze go że nakabluje modowiSzczerbol
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
Ej a mam teraz problem. Bo kolega próbuje wejść na moje konto w MW2(wymieniliśmy się grami i MW2 jest już jego) i on nie może się zalogować, bo niby wpisał złe hasło a wszystko jest poprawne. Co z tym da się zrobić? Jak wpisuje dobre pasy, a się nie loguje?
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
niech weźmie na odzyskaj hasło, i zmieni je po swojemu. Mnie steam tak wariuje że potrafi wylogować mnie w trakcie gry pod pretekstem złego hasła...
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: opera
(29.03.2010, 20:19)Wojak1 napisał(a): Słyszałem że CoD 7 ma się podobno nazywać Call of Duty: Black Ops i ma mieć taką okładkę :

[Obrazek: 523838781.jpg]

Skoro ma być taka okładka na prawdę to przyznam, że część graczy będzie myślała że jest to CoD 1 Szczerbol

Wiadomość oficjalnie potwierdzona:
http://www.gry-online.pl/S022.asp?ID=6481
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
(01.04.2010, 11:57)Cezetus napisał(a):
(29.03.2010, 20:19)Wojak1 napisał(a): Słyszałem że CoD 7 ma się podobno nazywać Call of Duty: Black Ops i ma mieć taką okładkę :

Skoro ma być taka okładka na prawdę to przyznam, że część graczy będzie myślała że jest to CoD 1 Szczerbol

Zobacz jaki mamy dzisiaj dzień...
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
(01.04.2010, 11:57)Cezetus napisał(a):

Nawet dodali dwa screeny :D Może gierka będzie spoko. Na stronce ModernWar.pl wyczytałem że będą Dedykowane Serwery oraz Zombie powróci z WaW. Problem w tym, że są to wiadomości... nieoficjalne.
Słyszałem, że w tej części powróci Kapitan Price, jako że akcja rozgrywa się przed wydarzeniami z Modern Warfare.
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
Ta recenzja opublikowana 1 kwietnia to żart prima aprilisowy, nikt jeszcze nie grął w tą grę.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
(01.04.2010, 13:32)Turbo09 napisał(a): Ta recenzja opublikowana 1 kwietnia to żart prima aprilisowy, nikt jeszcze nie grął w tą grę.

no ale im to fajnie wyszło :D
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
forum pcformat pl Seria Call Duty watek glownyco daje klasa niestandardowa w cod mw3black ops emblematy emblematy!!!!!ile zajmuje miejsca na dysku cod mw3najepszy pistolet maszynowy w mw2odblokowanie serii ofiar w mw2operacja sztywniak pcpocisk predatorspoty w cod 4 ma mapie crash filmiki