Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Seria Call of Duty - wątek główny

RE: Seria Call of Duty - wątek główny
Lokalizacja gry na Polskę jest straszna !
http://polygamia.pl/Polygamia/1,95335,72...nosci.html
Serio, odwalili taką fuszerę że...szkoda gadać. Fakt, są hotfixy na niektóre zwroty, ale to i tak nie poprawi ogólnego zadowolenia z polskiej lokalizacji.

BTW: VeL
A jeśli mam już pobraną wersję Polską, to zassie mi od początku całe 11GB ? Kwaśny
[Obrazek: is10.png]
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
Ja tam jedynie co w CoD 4 znalazłem błąd przy tłumaczeniu wyzwania headshotów do shotguna M1014 a brzmi to mniej więcej tak "Odblokuj cyfrowy kamuflaż do M1014 Niebieski Tygrys" Jak będzie mi się chciało to nawet screena zapodam ; P
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Oj w CoD4 było mnóstwo źle przetłumaczonych rzeczy - ale od czego są patche Szczerbol Albo w CoD WaW - Nacht der Untoten przetłumaczone jako: Noc na nieumarłych :D A lepiej by brzmiało Noc Żywych Trupów Szczerbol
Kurde, to jak to jest z tym językiem - jak zmienię na angielski, to pobierze mi całe 11GB od nowa z językiem angielskim, czy zrobi update ? Bo przyznam się szczerze że strasznie boli mnie ta polska lokalizacja Kwaśny
No steam odrazu pobiera wszystkie wersje jezykowe i tylko zmieniasz w opcjach
------------------------------------------
JBC to nick na steam to pazdzioch564 jak chcialby kto zaprosic albo w cos pograc :D
[Obrazek: musicbar.php?username=m_tarczynski&color...unicode=no]
[Obrazek: pazdzioch564.png]
Damn, w MW robiłem w zależności od meczu wynik 80 / 28, coś w okolicy...Teraz inni robią mnie jak chcą, a gra wydaje mi się jakaś powolna Język W MW rozgrywka była chyba nieco szybsza. Inna sprawa to servery dedykowane...Hosting w MW2 to jakaś lipa, a gry trwają średnio 10 min...Też mi mecz Kwaśny No ale trzeba się będzie przyzwyczaić ^^ Co by nie było, że tylko narzekam Szczerbol

EDIT:
A po zmianie języka na angielski, STEAM zasysa całe 7,5GB update'a do MW2 Ysz Co za syf...Po cholerę ja ssałem te 11GB z polskiej wersji...
(24.07.2010, 15:20)Ave napisał(a): EDIT:
A po zmianie języka na angielski, STEAM zasysa całe 7,5GB update'a do MW2 Ysz Co za syf...Po cholerę ja ssałem te 11GB z polskiej wersji...

A to sorry mój błąd ;/
[Obrazek: musicbar.php?username=m_tarczynski&color...unicode=no]
[Obrazek: pazdzioch564.png]
(24.07.2010, 15:33)pazdzioch564 napisał(a): A to sorry mój błąd ;/
No Twój, Twój ! Bo niby czyj inny ?! Jak żeś zrobił STEAM'a ?! Język Trudno, zostawię kompa na 5h i lokacja będzie na dysku. I tak wybieram się ze znajomymi do kina, więc chociaż nie będę toczył piany z ust bo ktoś biega po mapie z HW i AimBoot'em Szczerbol Jak coś będę ok 0.00 - gdyby ktoś nie miał co robić i uznał że spanie jest dla ludzi którzy się poddają, zapraszam do gry i na http://steamcommunity.com/profiles/76561198026895076 . W ogóle może ustawimy się na jakąś sesję w kilka osób ?
Ave zapraszam do darmowej doty - League of Legends (wersjia US!). MI jeden mecz trwał prawie godzinę (5vs5), ale zazwyczaj do pół godziny się wyrabia Wesoły

Wiesz ten CoD to na takie szybkie mecze. Zdarzało mi się kończyć w mniej niż 5 minut. Jak dla mnie trochę bezsensu - powinni dać tryby long play (2x więcej punktów do zakończenia gry itd.).

W BFBC2 po ostatnim patchu admin ustawia ilość ticketów na serverze. Grałem atakującymi z 200 ticketami to dopiero była masakra. Wyszedłem po 20 minutach bo już nei wyrabiałem (dopiero 1 baza została przejęta...).
Chętnie pogram w wieczornych godzinach. Zrobiłem sobie przerwę przy BC2 i MoH, ale może warto wrócić? Pamiętam, że skill w CoD miałem 'ponadprzeciętny', teraz po przerwie będę pewnie grał jak średniaczek, ale liczy się zabawa. Wesoły Więc jak coś będzie się miało dziać to poprosiłbym o info na steam (sporo osób z tego tematu ma, więc...) lub na priv. Z góry dziękuję.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
forum pcformat pl Seria Call Duty watek glownyco daje klasa niestandardowa w cod mw3black ops emblematy emblematy!!!!!ile zajmuje miejsca na dysku cod mw3najepszy pistolet maszynowy w mw2odblokowanie serii ofiar w mw2operacja sztywniak pcpocisk predatorspoty w cod 4 ma mapie crash filmiki