Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Seria Call of Duty - wątek główny

RE: Seria Call of Duty - wątek główny
Może zbierzemy na nowo jakąś ekipę do gry w MW2 ? Ja tam na razie zrobiłem sobie przerwę od CoDa 4
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Gdy się zbierzemy damy tag (PCF) i ludzie będą wiedzieli z jakimi lamami zadarli Szczerbol
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Nie no, nie wierzę. Mam neta 2mb i ssie mi się jeszcze patch z lokalizacją angielską...ŻAL ! Sądziłem, że jak wrócę z kina to będę w stanie przyciąć w MW2 w wersji angielskiej, a tu lipa...Strasznie mnie w....kurza ta cała przepychanka z 7,GB. STEAM jak dla mnie to lipa ! Tęsknię i będę tęsknił za serverami dedykowanymi ! Black Ops też nie zapowiada by korzystał z serverów dedykowanych, więc może za rok przesiądę się na nowego Call'a....Damn, poważnie wnerwia mnie ten cały STEAM ! Szit jakich mało, a hosting to jakaś paranoja....
Co do ekipy na MW2, jak tylko ściągnę update, to myślę że założę grupę do MW2 z PCF ! Co Wy na to ?
[Obrazek: is10.png]
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
Powodzenia Szczerbol
Jak zawsze gdy taka inicjatywa się pojawia, ja jestem chętny. Oczywiście lepiej by ułożyła się grupa z jakimiś umiejętnościami, by móc wygrywać klanówki, które są bardzo przyjemne. Wieczorne treningi i tak dalej... można się zakręcić.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
(25.07.2010, 00:35)Ave napisał(a): Nie no, nie wierzę. Mam neta 2mb i ssie mi się jeszcze patch z lokalizacją angielską...ŻAL ! Sądziłem, że jak wrócę z kina to będę w stanie przyciąć w MW2 w wersji angielskiej, a tu lipa...Strasznie mnie w....kurza ta cała przepychanka z 7,GB. STEAM jak dla mnie to lipa ! Tęsknię i będę tęsknił za serverami dedykowanymi ! Black Ops też nie zapowiada by korzystał z serverów dedykowanych, więc może za rok przesiądę się na nowego Call'a....Damn, poważnie wnerwia mnie ten cały STEAM ! Szit jakich mało, a hosting to jakaś paranoja....
Co do ekipy na MW2, jak tylko ściągnę update, to myślę że założę grupę do MW2 z PCF ! Co Wy na to ?

Steam to nie sh1t... To IWNet to sh1t. IWNet hostuje, valve tylko wspomógło trochę twórców, udostępniło swoją platformę STEAM i czerpie z tego korzyści. Za cały syf itd. trzeba obwiniać twórców gry, a nie biedne valve i jego steam. Tak na prawdę steam spisuje się bardzo dobrze, jedynie gdzie są problemy to z mw2. Wszystkie inne gry działają/instalują się bez problemu.
Taaa. I banują za grę w którą się nawet nie grało Wow. Steam and Valve = shit.
http://screenshot.xfire.com/s/101135499-4.jpg Niemiec chciał mi ukraść garnki jak zupę gotowałem Szczerbol
Katus a rozpisz się dokładniej. Korzystam ze steama 3 lata, a mam znajomych co jeszcze dłużej i nikomu się nic takiego nie wydarzyło.

ak nie masz konkretów to nawet się nie wypowiadaj.
(25.07.2010, 19:41)VeL napisał(a): Katus a rozpisz się dokładniej. Korzystam ze steama 3 lata, a mam znajomych co jeszcze dłużej i nikomu się nic takiego nie wydarzyło.

ak nie masz konkretów to nawet się nie wypowiadaj.
Nie chodzi o sam interfejs, to nie mam zastrzeżeń, ale już sam system pobierania gie, robienia upgrade'u, sposób przechowywania kopii zainstalowanych gier (głównie chodzi o bagatelną wagę plików równą wadze zainstalowanej gry...) - takie rzeczy są irytujące. Ogólnie, STEAM preferuje zasadę długo, ciężko i irytująco. Dlaczego nie stworzono systemu kompresji plików ? Oczy Dlaczego mimo wszystko użytkownik nie może wybrać miejsca instalacji pobranej już gry ? Pliki i tak są chronione i mogą być użyte tylko poprzez STEAM'a. Przykład: większość użytkowników instaluje programy standardowo, w Program Files na partycji systemowej. Gdy zacznie się pobierać grę, nagle nie można wybrać żadnego innego miejsca instalacji gry, bo jest ona instalowana / ściągana automatycznie. Miło, ale większość użytkowników ma oddzielne partycje na Gry, które mają większą pojemność. Nagle okazuje się, by móc przenieść miejsce instalacji gry, należy przenieść z nią STEAM'a...I te pliki backup - zero kompresji, 1:1 kopii plików. Jak gram ma 11GB, to same 22GB idzie na grę i kopię plików. To jakieś niepoważne...
Gdy jednak już przejdzie się przez wszystkie problemy, sam interfejs czy sposób działania STEAM'a w grze stoi na wysokim poziomie. Ogólnie STEAM to forma społeczności na wzór tej z xBox'a. Dla mnie bomba. Ale pierwszy starcie ze STEAM'em potrafi skutecznie od niego odrzucić...

BTW: Macie jakieś pomysły na nazwę dla naszej grupy COD MW2 ? Pomysły zamieszczajcie w wątku.
[Obrazek: is10.png]
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
forum pcformat pl Seria Call Duty watek glownyco daje klasa niestandardowa w cod mw3black ops emblematy emblematy!!!!!ile zajmuje miejsca na dysku cod mw3najepszy pistolet maszynowy w mw2odblokowanie serii ofiar w mw2operacja sztywniak pcpocisk predatorspoty w cod 4 ma mapie crash filmiki