Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Seria Call of Duty - wątek główny

RE: Seria Call of Duty - wątek główny
Poprostu CoDy robią się coraz prostsze. CoD MW też jest bardzo łatwy (chociażby minimalny odrzut), CoD WaW jeszcze prostszy, a MW2 to już banał.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Witam, zamierzam kupic MW2 jakoś we wrześniu, i tu stawiam pytanie. Jak długo trzeba grać na MP aby wszystko odblokować? I czy naprawdę jest masa cheatow i hacked serwów? Cheaterów jeszcze jakoś zniosę, ale jakbym wbił na hacked i unlocknął wszystko od razu to bym sie niemiłosiernie wkurzył Smutek.
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: opera
Jest masa tytułów ,emblematów , wyzwań do odblokowania do tego jeszcze 10 trybów prestiżu . W sumie długo ci zajmie odblokowanie wszystkiego .
Nie kupuj MW2. Ta gra jest zniszczona przez graczy i cheaterów. Nie warto.
A dla samego singla się opłaca kupić? Przed tym i tak mam zamiar kupić MW, bo przeszedłem po jednym razie tylko Cod i Cod 2. Mam pytanko jeszcze odnośnie MW(1), czy te mp dorównuje BC2?
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: opera
(11.08.2010, 21:00)Rincewind napisał(a):
(11.08.2010, 20:58)~Anonim napisał(a): Kurde, po co się zacząłeś kłócić? Po prostu napisałem że mi nie idzie i już. O co ci gościu chodzi?

Chyba nie wiesz jak na tym forum wygląda kłótnia. A chodzi o to, że nikogo z nas nie obchodzą Twoje problemy z piratami.

Dla mnie po CoD 3 seria się skończyła. Może 4 była jeszcze niezla, ale nie na tyle bym chciał ją przechodzić. W MW2 nie grałem, wolę inne gry. Wesoły
Ja niestety w COD3 nie miałem okazji pograć - nie miałem PS3 ^^ COD 4 nie jest zły...Warto go przejść i spróbować sił w MP. Co do MW2 - mam i z każdą grą online żałuję wydanych pieniędzy ^^ Jeśli BO będą trawić te same problemy, to coś mi się wydaje, że COD na jakiś czas pójdzie w odstawkę. Tylko COD2 i MW są dobrą alternatywą. Rodzi się jednak pytanie, ile można grać w jedno i to samo ? Owszem, jest klimat i MP, ale jakby nie patrzeć mapy są te same, a na dodatek MW i MW2 wciąż jadą na mapach z COD2...
[Obrazek: is10.png]
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
(12.08.2010, 14:02)Ave napisał(a):
(11.08.2010, 21:00)Rincewind napisał(a):
(11.08.2010, 20:58)~Anonim napisał(a): Kurde, po co się zacząłeś kłócić? Po prostu napisałem że mi nie idzie i już. O co ci gościu chodzi?

Chyba nie wiesz jak na tym forum wygląda kłótnia. A chodzi o to, że nikogo z nas nie obchodzą Twoje problemy z piratami.

Dla mnie po CoD 3 seria się skończyła. Może 4 była jeszcze niezla, ale nie na tyle bym chciał ją przechodzić. W MW2 nie grałem, wolę inne gry. Wesoły
Ja niestety w COD3 nie miałem okazji pograć - nie miałem PS3 ^^ COD 4 nie jest zły...Warto go przejść i spróbować sił w MP. Co do MW2 - mam i z każdą grą online żałuję wydanych pieniędzy ^^ Jeśli BO będą trawić te same problemy, to coś mi się wydaje, że COD na jakiś czas pójdzie w odstawkę. Tylko COD2 i MW są dobrą alternatywą. Rodzi się jednak pytanie, ile można grać w jedno i to samo ? Owszem, jest klimat i MP, ale jakby nie patrzeć mapy są te same, a na dodatek MW i MW2 wciąż jadą na mapach z COD2...

Do CoDa 4 też był jakiś mod który wprowadzał 5 czy tam więcej map z MW2 ; d

A co do Black Ops. Cóż, wystarczy, że dadzą mody i dedyki, pobieramy promoda i jazda :D
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
W jedno i to samo można grać tak długo jak Twórcom się nie uświadomi, że to nudne. CoD 4 pograłem trochę, ale stwierdziłem że jakoś to do mnie nie przemawia - nudziłem się i wróciłem do Rainbow Six. O ile taki gameplay w CoD 2 mnie nie nudził o tyle w CoD4 jakoś mnie odrzucił, ale jestem dziwny. Szczerbol Czy multi jest ciekawe, nie wiem ponieważ w nowe gry po multi zwyczajnie już nie gram - strata czasu. Mam pakiet klasyków do multi i nic więcej nie potrzebuje do szczęścia.
Każdy dzień bez forum to dzień stracony.
 System operacyjny: linux_ubuntu Przeglądarka: firefox
Czy wśród nich jest klasyk CoD2? Diabelek
Tylko singiel. Język W multi wolę inne gry Wesoły Np. Star Wars: Battlefront 2 i bitwę kosmiczną o Yavin. :D
Każdy dzień bez forum to dzień stracony.
 System operacyjny: linux_ubuntu Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
forum pcformat pl Seria Call Duty watek glownyco daje klasa niestandardowa w cod mw3black ops emblematy emblematy!!!!!ile zajmuje miejsca na dysku cod mw3najepszy pistolet maszynowy w mw2odblokowanie serii ofiar w mw2operacja sztywniak pcpocisk predatorspoty w cod 4 ma mapie crash filmiki