Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Seria Call of Duty - wątek główny

RE: Seria Call of Duty - wątek główny
Znacie komendę na oddalenie broni od siebie? Pamiętam, że zaczynała się na /cg_cośtam 80 ale nie mogę jej sobie przypomnieć.
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: chrome
cg_fov
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Mam pytanko jak stworzyc wlasny serwer w call of d.4 aby dalo sie pograc z kumplami, bo jak klikam na utwórz wlasny serwer wywala z gry i wyskakuje jakies okienko. Pozniej start uruchom cmd....itd i niby wyskauje mi nr ip i jeszcze jakies dwa numery ip ale w grze nie wchodza po komendzie connect. Trzeba cos odblokowac w liveboxie czy co?
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
trzeba zaplacic na serwer, a taki jak ten (niededykowany) to nie wiem czemu sie pojawia, mi tez, ale taki nie dedykowany to musisz zpraszac kolegow przez xfire lub podanie ip serwera
[Obrazek: robert357.png]
Kupuję tylko oryginalne gry!
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
Chce zrobic jakis serwer abym mogl zagrac z 3 lub 4 kumplami od czasu do czasu na swoich zasadach i malych planszach. To jak da rade zrobic taki swoj serwer i trzeba za niego cos bulic. Dodam ze kumple jeszcze nie maja coda tylko przymierzaja sie do zakupu ale nie wiemy czy da rade zrobic tak zebysmy tylko my mogli pograc.
HasełkoOczko
michał7 wiem ze hasełko ale jak wogóle zrobic taki serwer problem opisalem dwa posty wyzej
Moze trzeba wpisac w liveboxie jakies porty i je odblokowac tylko nie moge nigdzie w google znalesc co i jak wpisac.
Powiem tak jeżeli masz internet przez router a nie bezpośrednio przez modem to koledzy nie wbiją na twój serwer bowiem posiadacz wewnętrznego IP nie może być serwerem. Wszyscy muszą mieć org grę, no ok poza tym co stawia serwer Diabelek, ludzie kombinowali coś z himachi czy jak to tam się zwie ale ja się na tym nie znam, to ci nie powiem. Istnieje też taka strona jak parba.cz tam za darmo możecie postawić serwer do CoD MW, ale pingi będą w okolicach 60-80 i aby utworzyć tam konto musisz wejść przez proxy na tą stronę z czeskim IP i wtedy możesz stworzyć konto i robić serwery. Strona po czesku ale używając translatorów da radę to zrobić Wesoły
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Z netem lacze sie przez liveboxa i chyba mam zewnetrzne ip i zmienne, ale glowy nie dam a teraz nie moge sprawdzic bo jestem w pracy.
To chyba sobie kumple daruja zakup bo za duzo kombinacji a szkoda wielka:-(, a mialo byc tak pieknie.
A nie możecie grać na jakimś publiku ? Wesoły
[Obrazek: armacenterpl_350x19.gif]
[Obrazek: 6023.gif]

Przeglądarka: mozilla
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
forum pcformat pl Seria Call Duty watek glownyco daje klasa niestandardowa w cod mw3black ops emblematy emblematy!!!!!ile zajmuje miejsca na dysku cod mw3najepszy pistolet maszynowy w mw2odblokowanie serii ofiar w mw2operacja sztywniak pcpocisk predatorspoty w cod 4 ma mapie crash filmiki