Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Seria Call of Duty - wątek główny

RE: Seria Call of Duty - wątek główny
A kogo interesuje co ty myślisz ? Ja tylko wyraziłem swoje zdanie na temat steama, które nie jest żadnym offtopem bo jest "częścią" tej gry...
[Obrazek: CXuserbar.png]
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
(15.11.2010, 16:59)Bahamut napisał(a): No gra jest od razu u mnie skreślona jak trzeba będzie steam. Zawsze można poczekać na pirackie serwery. Steam to syf, dzisiaj następna ofiara dostała freebana i na jej miejscu bez wyrzutów sumienia ściągnął bym grę i grał na pirackich. Nikt nie będzie tracił grę i pieniądze za nic... O nie ! I zwisa mi to, że jest to "nie legalne". "Nie ważne jest co robisz, ważne jest dlaczego to robisz".
Jeśli próbujesz się publicznie rozgrzeszyć lub zwyczajnie podzielić z kimś swoimi problemami, to trafiłeś pod zły adres. Przypiracić sobie możesz co chcesz, a dokładniej, to co znajdziesz, ale zapewniam Cię - nikt nie chce tu tego słuchać, bo złodziej zawsze będzie złodziejem Krzywy

Koniec offtopu. Wraz z kolejnymi wypowiedziami proszę trzymać się już ściślej tematu, bo dywagacje o piractwie i BAN'ach na STEAM'a nie służą temu wątkowi. Jak chcecie gadać o problemach z aplikacją STEAM', to zapraszam do osobnego wątku.
[Obrazek: is10.png]
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
Ave, kupujesz Black Opsa :D ?

Fint, dam ci znać za parę godzinek z tym Steam'em.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
At Wojak1:
Jak może widziałeś na moim koncie, ciągle siedzę na MW2. W zasadzie nie wiem na co czekam, ale tak jak już kiedyś pisałem, ta gra nie przyciąga mnie niczym rewelacyjnym...Fakt, pojawia się trochę poprawek i balansu, ale...ciągle jakoś nic mnie do BO nie ciągnie. Z przesiadką z COD4 na MW2 czekałem rok. Z BO też jakoś mi się nie śpieszy Oczko
[Obrazek: is10.png]
może mi ktoś powiedzieć, czy został jakiś OGROMNY patch wydany do MW2? Ściąga mi 7 GB do multi i 7 GB do singla czyli razem 14 GB (!!!). O co chodzi?
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: opera
Nawet wspaniali twórcy nie raczą podac daty wydania kolejnego patcha tylko "lada dzien'' a grywalność jest dalej daleka od "komfortowej". To ostatnie Call of duty zakupione przeze mnie w ciemno, najpierw torrenty, opinie i dopiero zakup.
(15.11.2010, 17:47)ozzyosbournefan napisał(a): może mi ktoś powiedzieć, czy został jakiś OGROMNY patch wydany do MW2? Ściąga mi 7 GB do multi i 7 GB do singla czyli razem 14 GB (!!!). O co chodzi?

"Zalety" steama.

Na callofduty.pl nic nie pisze o żadnych patha/upach dla MW II...

(15.11.2010, 17:47)~Anonim napisał(a): Nawet wspaniali twórcy nie raczą podac daty wydania kolejnego patcha tylko "lada dzien'' a grywalność jest dalej daleka od "komfortowej". To ostatnie Call of duty zakupione przeze mnie w ciemno, najpierw torrenty, opinie i dopiero zakup.

Każdy tak mówi, imo wystarczy tylko dobrze zareklamować i ludzie kupią cokolwiek zechcesz.

Imo PATH już wyszedł, ale jak zauważyłem nikt tutaj nie jest nadal zadowolony, ciekawi mnie dlaczego tego nie wykryli podczas tworzenia gry...
[Obrazek: CXuserbar.png]
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Steam jest bardzo dobrą platformą.A wie ktoś co z tym zrobić? ściągać? bo gra nie bardzo chce się włączyć.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: opera
Bo poprostu gry nie tworzą gracze. Pozatym, cod za codem wychodzi zbyt szybko.
Zwijam manatki. Żegnam!
(15.11.2010, 17:47)~Anonim napisał(a): może mi ktoś powiedzieć, czy został jakiś OGROMNY patch wydany do MW2? Ściąga mi 7 GB do multi i 7 GB do singla czyli razem 14 GB (!!!). O co chodzi?
Nie ściąga Ci czasem plików językowych do MW2 lub i całej gry? Takiego patcha nigdy nie było Szczerbol
(15.11.2010, 17:49)Bahamut napisał(a): Imo PATH już wyszedł, ale jak zauważyłem nikt tutaj nie jest nadal zadowolony,
Troche osob jest Szczerbol
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
forum pcformat pl Seria Call Duty watek glownyco daje klasa niestandardowa w cod mw3black ops emblematy emblematy!!!!!ile zajmuje miejsca na dysku cod mw3najepszy pistolet maszynowy w mw2odblokowanie serii ofiar w mw2operacja sztywniak pcpocisk predatorspoty w cod 4 ma mapie crash filmiki