Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Seria Call of Duty - wątek główny

RE: Seria Call of Duty - wątek główny
(05.06.2011, 17:55)VeL napisał(a): szkoda tylko, że jak płacisz im kasę to masz b. dużą przewagę....
Do czołgu 8 klasy doszedłem na darmowym koncie, zapłaciłem 40pln by zobaczyć jaka jest różnica, konto premium nie daje przewagi znaczącej na polu bitwy (chyba że ktoś kupuje amunicję premium ale w zwykłych bitwach nikt ich nie używa, nawet na klan wars mało kiedy kto z niej strzela) jedynie o 50% więcej expu i kredytów z bitwy.

Tak nawiązując do CoD to kolejnej części już nie kupię i nie zagram w nią bo z roku na rok od MW jest coraz gorzej (wyjątek WaW i servery rifle only).
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: chrome
EDIT:
Gameplay z MW3 prosto z targów E3. http://www.youtube.com/watch?v=yS5qN6f6-uM

Proszę moda o połączenie tej wypowiedzi do poprzedniej bowiem jak kasuję ten post to poprzednia wypowiedź się nie wyświetla i nie mogę edytować poprzedniego postu by dodać tą informację i powstaje podwójny post.
A ja zapewne pobiorę pirata, przejdę w ~3h i usunę z dysku naśmiewając się z naiwniaków, którzy to kupili Szczerbol

m4rit,
To chętnie z Tobą od czasu do czasu pogram. Tylko dawno w to nie grałem (skończyłem niedługo przed końcem bety z wymaxowanym is3 i KT) zatem będziesz musiał mi trochę pomóc Język Są jakieś nowe nacje poza hamerykanami, germanami i ruskimi?
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
(07.06.2011, 19:42)VeL napisał(a): A ja zapewne pobiorę pirata, przejdę w ~3h i usunę z dysku naśmiewając się z naiwniaków, którzy to kupili Szczerbol

Dobre sobie, ktoś komu seria COD odpowiada od razu jest naiwniakiem? Skoro najzwyczajniej w świecie pasuje mu znowu ten sam silnik i mechanika gry to czemu ma byc nazywany "dzieciakiem ktory jara sie syfem"? Kupuje za swoje, a na podstawie filmików i wypowiedzi wiadomo czeo się spodziewać. Ja się śmiać mogę tylko i wyłącznie z Ciebie, bo mimo tego że nie chcesz kupić, w jakiś idiotyczny sposób jednak ciągnie Cie do tej gry na tyle, aby nielegalnie zassać pirata zamaist się powstrzymać LOL.
Siema
Nie ukrywam, że narazie mam pirata coda 4, gdyż chciałem zobaczyć czy mi się spodoba + pograłem trochę na crackedowanych serwerach.
Teraz w końcu dostałem pieniądze i zamierzam kupić oryginał, lecz na multi nabiłem już 26lvli nie chciałbym go stracić .
Czy wystarczy skopiować folder z moim nickiem (tam gdzie jest cfg, mp data itp.), a później stworzyć taki sam w codzie i podmienić je ze sobą?
Zapewne mi skopiuje profil z pobranym cd keyem, czyli później wystarczy tylko wpisać oryginalny KEY w zakładce multi w opcjach i będę mógł grać na każdym serwerze ?

Wiem, napisane chaotycznie, przepraszam

Atedit
A może wystarczy tylko kupić cd keya n allegro za 37 zł i wpisać go do gry ?
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Na lvl w multi wystarczy folder players.
Przed chwilą właśnie dla próby przeinstalowałem zpiraconego coda, by zobaczyć czy jak wkleję folder players to będę mieć dalej ten 26 lvl i wyskoczyło "Error save data coś tam " i wróciło do 1lvl -_-
To dlatego, że uzylem innego cd keya? (też zpiraconego?)
Czyli jak kupię oryginalnego keya(czyli innego) to save nie zadziała ? (save był robiony na pirackiej wersji coda 4 )
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Ja się w to nie bawiłem, po prostu wbijałem od nowa, ale o ile mi wiadomo musiałbyś jeszcze w rejestrze coś pozmieniać aby lvl zachować.
Między formatami po prostu kopiowalem ten folder, może jest jakoś do keya przypisany - nie mam pojęcia.
Nabicie takiego levelu, to kila godzin gry, po co Ci save? Szczerbol
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
forum pcformat pl Seria Call Duty watek glownyco daje klasa niestandardowa w cod mw3black ops emblematy emblematy!!!!!ile zajmuje miejsca na dysku cod mw3najepszy pistolet maszynowy w mw2odblokowanie serii ofiar w mw2operacja sztywniak pcpocisk predatorspoty w cod 4 ma mapie crash filmiki