Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

Seria Call of Duty - wątek główny

RE: Seria Call of Duty - wątek główny
Jakie wrażenia z single? Warto ściągnąć?
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
(10.11.2011, 13:04)Dawid210 napisał(a): Jakie wrażenia z single? Warto ściągnąć?

Sciagac ? - nie.

Kupic ? - dla samego singla nie warto. Multi bardzo fajne, trzeba sie przyzwyczaic bo gameplay jest zupelnie inny niz w MW2. Minusem sa mapy, poniewaz wszystkie sa zamkniete. Nie ma mapy takiej typowo otwartej jak np. wasteland w mw2.
Nie wiem czy inni tez tak maja, ale ja nie moge wyczuc w ogole myszki w MW3. Caly czas cos mi nie pasuje :D

Ps. Wie ktos moze czy mozna grac na padzie od xa tak jak w BO ? Szukalem po opcjach, ale nie znalazlem tego.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Ja przy tej grze tylko co o mało zawału nie dostałem . Po jakiego grzyba ta gra jest na steama matko święta , jak ja ten program nie na widzę. Non stop kiedy chcę uruchomić grę steam się wiesza kiedy włączam SP steam się zawiesza i się odwiesza co 3 sek i pisze że program steam.exe przestał działać . Wiecie może jak to naprawić? Bo zaraz mnie szlak jasny trafi krew nagła zaleje.
elecktr napisał(a):
A może Duke Nukem Forever ?

Lepiej szorować gołym tyłkiem po papierze ściernym na zmianę z wodą utlenioną niż w to grać. LOLLOL
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: opera
(10.11.2011, 20:31)Messi_PL napisał(a): Ja przy tej grze tylko co o mało zawału nie dostałem . Po jakiego grzyba ta gra jest na steama matko święta , jak ja ten program nie na widzę. Non stop kiedy chcę uruchomić grę steam się wiesza kiedy włączam SP steam się zawiesza i się odwiesza co 3 sek i pisze że program steam.exe przestał działać . Wiecie może jak to naprawić? Bo zaraz mnie szlak jasny trafi krew nagła zaleje.
Wyłącz antywirusa. Powinno pójść Oczko
[Obrazek: is10.png]
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
(10.11.2011, 21:16)Ave napisał(a):
(10.11.2011, 20:31)Messi_PL napisał(a): Ja przy tej grze tylko co o mało zawału nie dostałem . Po jakiego grzyba ta gra jest na steama matko święta , jak ja ten program nie na widzę. Non stop kiedy chcę uruchomić grę steam się wiesza kiedy włączam SP steam się zawiesza i się odwiesza co 3 sek i pisze że program steam.exe przestał działać . Wiecie może jak to naprawić? Bo zaraz mnie szlak jasny trafi krew nagła zaleje.
Wyłącz antywirusa. Powinno pójść Oczko

Jak go wyłączyć bo jeszcze nigdy nie miałem AVG Free Edition
elecktr napisał(a):

Lepiej szorować gołym tyłkiem po papierze ściernym na zmianę z wodą utlenioną niż w to grać. LOLLOL
Brutalnie - szukaj procesu w Managerze zadań, który będzie opisany jako ten antywir.
Komunizm wymaga małych ustępstw, by osiągać wielkie zwycięstwa.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
(10.11.2011, 15:30)Touch! napisał(a):
(10.11.2011, 13:04)Dawid210 napisał(a): Jakie wrażenia z single? Warto ściągnąć?

Sciagac ? - nie.

Kupic ? - dla samego singla nie warto. Multi bardzo fajne, trzeba sie przyzwyczaic bo gameplay jest zupelnie inny niz w MW2. Minusem sa mapy, poniewaz wszystkie sa zamkniete. Nie ma mapy takiej typowo otwartej jak np. wasteland w mw2.
Nie wiem czy inni tez tak maja, ale ja nie moge wyczuc w ogole myszki w MW3. Caly czas cos mi nie pasuje :D

Ps. Wie ktos moze czy mozna grac na padzie od xa tak jak w BO ? Szukalem po opcjach, ale nie znalazlem tego.

Jak bym chciał grać w multi to bym kupił, więc spytałem o single Szczerbol
Ta gra to jeden wielki syf jako 5 letni fan coda mówię do wszystkich nie kupujcie tej gry ! Znów się zawiodłem na IW jak można było wydać tą samą grę matko !
elecktr napisał(a):

(12.11.2011, 02:00)Messi_PL napisał(a): Ta gra to jeden wielki syf jako 5 letni fan coda mówię do wszystkich nie kupujcie tej gry !

Podejrzewam, że nie masz wystarczającej siły przebicia Szczerbol
Ja mam inne pytania:
1. Czy z MW3 są takie same problemy jak z MW2? Chodzi mi o to zawieszanie się podczas włączania i długie szukanie gier w multi?
2. Czy ta gra pójdzie mi? Sprzęt w profilu.
[Obrazek: 851-596-userbar838912.gif]
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
forum pcformat pl Seria Call Duty watek glownyco daje klasa niestandardowa w cod mw3black ops emblematy emblematy!!!!!ile zajmuje miejsca na dysku cod mw3najepszy pistolet maszynowy w mw2odblokowanie serii ofiar w mw2operacja sztywniak pcpocisk predatorspoty w cod 4 ma mapie crash filmiki