Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Składać sam komputer czy zeby zrobił to sklep?

RE: Składać sam komputer czy zeby zrobił to sklep?
Jezeli ktos zna angielski nie widze zadnego problemu z podlaczeniem, i nie bardzo rozumiem czemu nazywasz cos herezja ?! znajomy kiedys zamowil i dostal uszkodzony PC podczas transportu Boję się
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
At Kronan - ja nie generalizuję, jak napisałem w #26 "Uświadamiam, żeby pomyślał przed, a nie po fakcie. " za to takie coś

(13.02.2013, 14:11)Kronan napisał(a): Osobiście doręczono mi już parę przesyłek nieco sfatygowanych podczas transportu.

to generalizowanie. Co z tego że dostałeś "sfatygowane" paczki? Mi osobiście nie doręczono uszkodzonej przesyłki, dziwne?

(13.02.2013, 14:23)spectec napisał(a): Jezeli ktos zna angielski nie widze zadnego problemu z podlaczeniem, i nie bardzo rozumiem czemu nazywasz cos herezja ?! znajomy kiedys zamowil i dostal uszkodzony PC podczas transportu Boję się

Herezją nazywam głoszenie przez Kronan "rzucają komputerami w transporcie". Dostałeś kiedyś przesyłkę z komputerem tudzież telewizorem (nie, nie 15 cali, tylko powiedzmy 50) itp.? Kurier boi się to z samochodu wyciągnąć, żeby czegoś nie uszkodzić. O wniesieniu do domu (nie, nie na X piętro, po prostu do domu) nie ma mowy. Oni odpowiadają za stan tych paczek.
Kto nie chce pracować, niech też nie je! (2 Tes 3, 10)
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Podjąłem już decyzję,zgłoszę montaż pc techplanet. Chce uniknąć problemów. A na pewno paczkę z komuterem zapakują dokładnie.

Dziękuje oraz pozdrawiam.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Jeżeli nigdy nie składałeś kompa i nie grzebałeś w bebechach, to raczej doradzam montaż w sklepie. Gdyby nie działał po dowiezieniu do domu, to trzeba poruszać delikatnie kablami w obudowie i dociśną c złacza, też delikatnie, zawsze działało.
Grzebanie w kompie zaczyna.em od płyty za 35zł, takiego procka i reszty Wesoły))
Porządny kupiłem tylko zasilacz za 2,5 stówki.
Nie obyło się bez usmażenia tego czy owego na początku.
Ryzyko jest zawsze a nauka kosztuje zawsze niestety najdrożej.
Pozdrawiam !
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: chrome
Ja mam kompa patrz do sygny zasilacz modularny złożyli mi tam i kable i wszystko wygladają bardzo w porządku wszystko e;egancko złożone nic nie znsizcozne Pc chodzi od październikaOczko :D
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: opera
Jedyne, co może się stać przy składaniu przez sklep, to złe ułożenie kabli. Wiadomo, robią to na szybko.
(28.01.2013, 23:25)Dothraki napisał(a): Panie Cogito podałeś link i owszem jest tam ocena. Jednak jest tam tylko 6450, która ma 512mb (a na ebay jest HD 6450, która ma 1GB).
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
czy podczas składania komputera może coś się uszkodzićGdzie złożyć komputerskładać czy zlecić sklepowigdzie składać komputer 2013skladanie samemu pcskladamy komputer2013fajnie sie składa komputerczy skladac samemu pcczy komputer mozna zlozyc samemuBoję się sam złożyć komputer