Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Składanie białego zestawu z monitorem - multimedialny do około 1500 zł

RE: Składanie białego zestawu z monitorem - multimedialny do około 1500 zł
Ok, zamienie na P300 Wesoły A co z wersja 2,5 [28]=1&f[1730][18808]=1]link ? Oprócz tego, że są 5400, to w ogóle warto się interesować?
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: firefox
5400rpm ? Nie ! No chyba że to SSHD, ale w zasadzie wtedy też nie bo to średnio udane rozwiązanie lepiej kupić SSD+ HDD niż bawić się w półśrodki .
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj - POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE,A TAK WIELE ZNACZY. Wesoły

Kart Graficznych na daną chwilę właściwie NIE MA poza szrotami przepłaconymi . Jeśli masz grafikę to NIE JEST czas na jej wymianę czekaj co najmniej do wiosny ! 
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
Spoko, tak tylko spytałem z ciekawości Język a o SSHD to nawet nigdy nie myślałem żeby wydać na to jakiekolwiek pieniądze. Biere P300

3200 https://drive.google.com/file/d/1q1_oNXF...sp=sharing ! Jak zrobię test i nie będzie błędów, to będę w szoku trochę

Ok, na 3200 nie działa stabilnie. System uruchamia się w kratke, a uefi ustawia automatycznie domyślną prędkość ramu + memtest wywala już na starcie 3 errory, więc cofnalem na stabilne 3066 Mhz z 1.4V. Nie wiem czy ma sens dalsza zabawa, bo nawet jeżeli jakoś uda się zwiększyć do 3200, to różnice w wydajności mogą być raczej niezauważalne?
2400 - 3066 da ci solidny kop. A wyżej również uważam że szkoda się bawic, może i by się udało ale to już by było pewnie dużo kombinowania a zysk z 3066 na 3200 w stosunku do tego z 2400 do 3066 będzie marginalny.
Przy "problemach z Win10" oraz problemach ze "spadkami FPS w CS:GO"
Nie pomagam.
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
Czyli zostajemy na 3066 Wesoły Dzisiaj postaram się zamontować P300
Jeżeli chodzi o P300, to oczywiście daje się odczuć, że nagle działa talerzowy, ale nie jest to żaden dramat. Obudowa w ogóle nie wpada w wibracje, ale to może zasługa samej obudowy oraz tego, że wszystko dokładnie skręciłem + podłożyłem filcowe podkładki w kilka miejsc. Jak się dotknie obudowy, to "czuć ciche buczenie", czyli pracę dysku i tylko tyle. Fajne jest to, że podczas zapisu i odczytu praktycznie w ogóle nie słyszę chrobotania. Siedząc przy biurku różnica jest, ale jest bardzo niewielka w stosunku do 1 x SSD, więc jestem zadowolony.

Aurora zaskoczyła mnie na plus, a tak naprawdę, to płyta główna, bo nagle sobie przypomniałem i zauważyłem, że obsługuje coś na styl Asus Aura, a to oznacza, że mam dokładnie taką samą funkcjonalność jak w przypadku zamontowania opcji z adapterem i pilotem, ale bez nich. Wystarczy tylko podpiac jeden lub dwa kabelki (jest rozgałęźnik w zestawie) do odpowiedniego wejścia na płycie, to wszystko. Mniej kabli, brak problemu z umieszczeniem adaptera i brak koniecznosci uzywania pilota, którego i tak pewnie bym użył raz na pół roku. A teraz mam dwie opcje: ustawić wszystko na sztywno w UEFI albo na bieżąco zmieniać w apce ASrock RGB LED. Oczywiście jeżeli chce się mieć kolorowe wentyle, to trzeba osobno dołożyć, ale w standardzie i tak to jest fajny i wygodny dodatek, więc polecam Język
opcje zasilania>wysoka wydajność>ustawiania zaawansowane>dyski twarte>wylacz po 0 minut
ciągle parkowanie i uruchamianie talerzowego dysku ubija tylko glowice więc zrób by chodził non stop po odpaleniu
a do do ledow sa zwolennicy i przeciwnicy ja jestem w tej grupie co nie lubią że wszystko sie świeci jak choinka :x
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
(25.07.2018, 16:23)~Anonim napisał(a): opcje zasilania>wysoka wydajność>ustawiania zaawansowane>dyski twarte>wylacz po 0 minut
ciągle parkowanie i uruchamianie talerzowego dysku ubija tylko glowice więc zrób by chodził non stop po odpaleniu
Wiem znam to ustawienie. Jest to jedna z pierwszych rzeczy jakie robię po świeżej instalacji systemu.
(25.07.2018, 16:23)~Anonim napisał(a): a do do ledow sa zwolennicy i przeciwnicy ja jestem w tej grupie co nie lubią że wszystko sie świeci jak choinka :x
Ja też nie lubię choinek, a tryb strobo czy jakoś tak, doprowadza mnie do szału :D Kupiłem to głównie dla koloru białego i albo statyczny tryb albo taki gdzie gładko znika i się pojawia.
A gdybym tak chciał kupić porządną kartę graficzną dzięki której będę mógł grać płynnie bez kompromisów, to co byście polecili? Ile pamięci minimum w takiej karcie? Czysto hipotetycznie, więc nowe i używane mnie interesują. np ta https://www.x-kom.pl/p/331954-karta-graf...gddr5.html ?
ja nie wiem w co , w ilu fps i na jakich ustawieniach chcesz grać , ale gdzieś widziałem rx570 strix za 1000zł i to by była ładna zabawka , jakieś 50-60% mocniejszy od 1050ti a że w dx12 i vulcanie radzi sobie naprawdę dobrze + biorąc pod uwagę premierę nowych kart nvidii prawdopodobnie na jesień i to jak wspierają "starsze" karty to różnica się jeszcze zwiększy ...
Przy "problemach z Win10" oraz problemach ze "spadkami FPS w CS:GO"
Nie pomagam.
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne