Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

[Sklep] RAM.net.pl - ciągłe problemy, ale to jeszcze nic...

[Sklep] RAM.net.pl - ciągłe problemy, ale to jeszcze nic...
Witam,
Od 3 tygodni mam problemy ze sklepem. Zamówiłem tam podzespoły komputerowe i monitor, ale ciągle są ze sklepem jakieś problemy. Trudno się tam dodzwonić, ciągle zmieniają zdanie (raz wszystko jest gotowe do wysłania, innym razem brakuje monitora, monitora i karty grafiki, karty grafiki - i tak w kółko). W każdym razie wreszcie wszystko skompletowano i wysłano. Dostałem mejla od sklepu i od kuriera UPS, a tam... Waga: 5kg. Co jest?! Na stronie obliczyło mi wagę (kompletny pecet + monitor, powtarzam) - 18.01 kg. Czyżby mnie oszukano? Czy ktoś miał już z takim procederem styczność? Boję się jutro otworzyć paczkę, może wysłano mi 5-kilogramową cegłę??? Płacze

Z góry dziękuję za rozwianie wątpliwości, pozdrawiam.

EDIT: Z góry przepraszam, jak umieściłem w złym dziale. W takim wypadku bardzo proszę Administratora lub Moderatora o przeniesienie do właściwej kategorii.
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
RE: [Sklep] RAM.net.pl - ciągłe problemy, ale to jeszcze nic...
Otwieraj paczkę przy kurierze. Dzwoń.
Nic więcej nie mogę doradzić.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
At kopenhaga5 i tak to właśnie jest jak się kupuje nie czytając opinii o danym sklepie, http://www.opineo.pl/opinie/ram-net-pl/,negatywne - tylko patrzy się na to by jak najtaniej, byś dopłacił te 10 -20 zł więcej i kupił w techplanet.pl i nie było by takich problemów, z resztą o ram-necie pisałem już wiele razy w wielu wątkach, np tu http://forum.pcformat.pl/Tak-kolejny-tem...pid1945574

jak to napisał jeden z ich klientów (pozwolę sobie zacytować ten komentarz)

Cytat:Sklep z jednymi z najlepszych cen jednak zakup u nich to porażka! Odradzam z całą siłą! Dopiero po 3 wizycie i czekaniu godziny w kolejce złożonej z 4 słownie czterech osób dostałem swój towar! Skandal to mało powiedziane. Jeżeli chcesz się połakomić na 20 zł mniej i zmarnować kilka godzin życia jak ja wtedy polecam. Świetny tester cierpliwości.

i tutaj gość miał racje w 100% jest to na prawdę świetny tester cierpliwości.
 System operacyjny: linux_gentoo Przeglądarka: firefox
Dzięki za odpowiedzi.
Co do sklepu RAM.net.pl - dużo osób na forach go polecało, widziałem co prawda opinie negatywne, ale zawsze to był dobry sklep... najwidoczniej BYŁ. Kurier jeszcze nie przyjechał, dzisiaj ma być, także zrobię jak radzicie - otworzę paczkę przy kurierze. To chyba były moje ostatnie zakupy w tym sklepie. Dzięki za pomoc.
Ja kupowałem w tym sklepie i żadnych problemów nie było.Ostatnio mój kolega kupował RAM i czekał ponad tydzień, gdyż jak mu pisali na e-maila, mają wiele zamówień.Może sklep ma chwilowe kłopoty
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Możliwe. Przesyłka była w porządku, po prostu ktoś zaniżył wagęOczko Ogólnie chyba warto dłużej poczekać, a mieć sprzęt za niższą cenę.
(06.11.2010, 00:52)kopenhaga5 napisał(a): Możliwe. Przesyłka była w porządku, po prostu ktoś zaniżył wagęOczko Ogólnie chyba warto dłużej poczekać, a mieć sprzęt za niższą cenę.
czekanie czekaniem, to można jeszcze zrozumieć, ale raz że nie wiadomo ile trzeba czekać, dwa no i chyba najważniejsze nie można się dodzwonić, nie odpisują na gg /At więc z nimi jest identycznie, jak z zasilaczami no-name jedna wielka loteria, więc ja wole kupować tam gdzie mam jakikolwiek kontakt z sprzedającym, a nie tam gdzie klienta mają w d**** Oczko
 System operacyjny: linux_gentoo Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne