Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Słuchawki baardzo uniwersalne

Ściana  Słuchawki baardzo uniwersalne
Witam! Dzisiaj przeżywszy chwile frustracji niechcący rozwaliłem swoje obecne słuchawki - Creative Fatality bodajże. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło bo mam je gdzieś z 4 lata i już trochę się postarzały. Z tego właśnie powodu szukam nowych. Ale teraz uwaga! Chciałbym (o ile to możliwe) żeby nowe słuchawki współpracowały z PS4 jak i z XO no i z komputerem, jak wiadomo. Zastosowanie? Głownie granie w gry i filmy. Takie zwkle codzienne korzystanie z konsoli czy z komputera. Zależy mi przedewszystkim na jakości (wykonania jak i dźwięku, przy czym zaznaczam że nie jestem jakimś wielkim audiofilem, powiem tyle że poprzednie słuchawki dawały radę) i wygodzie (lubię sobie zarwać nockę przy jakiejś grze i nie lubię gdy cos za mocno uwiera mnie w uszy. To chyba tyle. Ceny nie podaje bo nie orientuje się jakiego rzędu to wydatek. Liczę na jakieś rozsądne propozycje. 

Pzdr.
Pozdrawiam Chytry
 System operacyjny: ios Przeglądarka: safari
RE: Słuchawki baardzo uniwersalne
Wcześniej miałem kilka modeli Philippsów i myślałem, ze dobrze brzmią. Niedawno kupiłem AKG K511 i dopiero teraz widzę (a raczej słyszę), jakie te Phillipsy były marne Wesoły Polecam AKG. Dobra jakość dźwięku (ale BEZ mocnego dudniącego basu, co dla mnie jest akurat zaletą) i co ważne - spora wydajność - są głośne. A po za tym, co również ma znaczenie - są wygodne. Dobrze się układają do głowy.
Pozdrawiam.
Ajgor
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
RE: Słuchawki baardzo uniwersalne
a coś tak stricte gamingowego typu Razer itp? Chciałbym by były też zgodne z moimi konsolami i miały mikrofon.
Pozdrawiam Chytry
 System operacyjny: ios Przeglądarka: safari
Programy: Polecane / Nowe / Inne