Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Słuchawki do 300zł

Słuchawki do 300zł
Witam serdecznie, jakie słuchawki polecacie do +/- 300zł (+50zł) takie do zintegrowanej karty dźwiękowej?
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
RE: Słuchawki do 300zł
ISK hd9999 i raczej do 300 lepiej nie będzie a kartę sugeruje jak najszybciej nazbierać bo już w tej klasie słuchawek daje naprawdę sporo . Nawet jakiś XONAR DX co koło 100zł dorwiesz używkę , tylko na sterownikach unixonar bo te asusa działają tragicznie . Trochę kapryśna karta i nie bez powodu kosztuje ile kosztuje ... niestety , ale naprawdę przeskok znaczny z integry .
Sam mam dokładnie takie połączenie tak na marginesie :D , a wiem że z tych słuchawek da się jeszcze więcej wycisnąć .
Przy "problemach z Win10" oraz problemach ze "spadkami FPS w CS:GO"
Nie pomagam.
Poważnie trzeba kartę dźwiękową dokupywać? Smutek
I to konstrukcja zamknięta tych słuchawek?
tak , to zamknięta konstrukcja . otwartych i tak sensownej jakości nie ma w tej kasie .

Nie trzeba , będą działać na zintegrowanej ... ale poprostu nie pozwoli ich w pełni wykorzystać i TYLE .
Wedle woli , nic ci nie poradzę że nawet najnowsze ALC1220 dalej odbiega nawet od średniej niższej półki dedykowanych dźwiękówek z przed kilku lat ...

A szukanie specjalnie pod zintegrowaną kartę to zwyczajnie idiotyzm , bo nawet słuchawki poniżej 200zł często już ogranicza ...
Nie pomagam.
Takie za 15zł z Lidla mówisz będę totalnie kompatybilne z integrą? xD
Alternatywnie AKG K240 MKII ale one jeszcze większe wymagania mają co do źrudła ... i mają trochę inną charakterystykę , ISK grają nieco bardziej żywiołowo z bardziej ostrym basem.

W obu wypadkach dostajesz naprawdę wygodne nauszniki czy isk czy AkG . AKG ma coś bardziej ala welur a isk "pseudo" skóra

Audio-Technica ATH-M40X będą względnie łatwe do "napędzenia" ale są drogie , mają dość neutralne brzmienie względem 2 wyżej no i są jednak znacznie droższe bo raczej nie niżej niż 350 a zwykle bliżej 400 . Z tego powodu sam się nie zdecydowałem i uznałem że lepiej ISK hd999 + kartę dźwiękową . Ja kupiłem zwykłą wewnętrzną do pc , bo w temacie tych na usb jestem totalnie lemingiem .
Nie pomagam.
Chyba wezmę ISK HD9999 Wesoły
Nawet fajnie wyglądają, na takie masywne dość,
Dzięki!
ja mam je już ponad rok i wyglądają jak nowe a w razie czego jakby się pady zużyły to bez problemu idzie je dokupić czy na alli czy w polsce trochę drożej .
Nie pomagam.
Btw. Obecnie posiadam ISK MDH8500, ale mi się pady z tego starły aż do czarnej gąbki, może poprostu tylko pady wymienić? (choć nie wiem czy się da), czy lepiej zainwestować w te ISK HD9999?
nie mam pojęcia jak grają te mhd8500 żeby je do hd9999 móc porównać ... sorki ;[

Pady napewno się da do tego zdobyć , a same słuchawki mi wyglądają na kolejną wariację w stylu hyperX cloud czy wcześniej takstar pro 80 .

W każdym razie patrząc z czym są porównywane w recenzjach to obstawiam że one też by dużo zyskały z odpowiednim źrudłem :D
Nie pomagam.
Programy: Polecane / Nowe / Inne