Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Słuchawki do grania

Słuchawki do grania
Czesc
Szukam nowych słuchawek do mojego peceta gdyż dzisiaj jak sie okazało moje tactic sigma padły i musze je czyms zastąpić. Nie znam się teraz na rynku słuchawek dlatego pytam was co warto rozwazyc w cenie około 100 a co za 200zł ? Zalezy mi na mikrofonie. Mam kartę zintegrowaną ale używam tez adaptera usb którego dostałem w zestawie z tacticami tutaj widoczny http://www.soundblaster.com/products/Sou...x#features .
Bardzo mi pasowały te słuchawki ładnie wyciszały, miały dość fajne basy i nawet przez 10 godzin dziennie majac je na głowie nie odczuwałem jakiegos dyskomfortu.
Proszę o jakieś propozycje ^^

Wesołych świąt
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
RE: Słuchawki do grania
Do FPS'ów ?
Muszę wymyślić jakiś tekst tutaj  Oczy
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Do wielu różnych fpsów także. A teraz mnie juz szlag strzela jak siedze na zwykłych dousznych
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Aurvana Live może ? + Zalman zm-mic1
Tylko dla niektórych osób niewygodny jest pałąk, ciśnie w głowę. Więc warto zakupić w takim sklepie aby nie było problemu z oddaniem nawet jak się otworzy i przesłucha te słuchawki.
Muszę wymyślić jakiś tekst tutaj  Oczy
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Polecam Superlux HD681B + Zalman zm-mic1+jakas karte dzwiekowa np. uzywana Sound Blaster Xtreme Gamer (jesli masz zintegrowana)

Ewentualnie Superluxy w wersji EVO.

Jesli watpisz w Superluxy - wystarczy wpisac w google sluchawki do gier (csgo) do 200zl. Wiekszosc odpowiedzi na forach to "superluxy" Wesoły
Mój sprzęt:
Commodore 64C, BlackBox v8, magn. Datasette Krzywy
PC: i3 4330 3,5Ghz, R7 265, MSI B85-G43 GAMING, 4 GB DDR3 Corsair Veangance, Seagate 1 TB SSHD, Zalman Z3 Plus, Win 8.1
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne