Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Słuchawki douszne do 150zł

Słuchawki douszne do 150zł
Witam. Jako, że moje stare Senheisery MX 471 są już na skraju wytrzymałości postanowiłem poszukać jakiegoś zamiennika. W grę wchodzą tylko i wyłącznie słuchawki douszne (nie dokanałowe!). Używane będą między innymi do filmów, ale i również gier, w których przydałoby się dobre pozycjonowanie (jednak to gra drugorzędną rolę, nie wymagam dużo od słuchawek dousznych). Przewertowałem trochę forum i widzę, że najbardziej polecanymi dousznymi są kolejne modele Senheiser, ale ja nie jestem do nich do końca przekonany. Jakość dźwięku na moich aktualnych słuchawkach jest dość średnia, już od samego początku. Jedyne co zaskakuje to ich wytrzymałość. Od razu po ich zakupie porównałem je do słuchawek dousznych brata (wiem tylko, że były to Creativy). Różnica w jakości dźwięku była zaskakująco duża. Jednak po jakimś czasie przyzwyczaiłem się to tego średniej jakości dźwięku. Jak myślicie? Warto dalej iść w Senheisery (MX 475, 585), czy może poszukać czegoś innego?
 System operacyjny: windows_98_nt Przeglądarka: firefox
RE: Słuchawki douszne do 150zł
Kup Apple Earpods. Grają świetnie. Polecam.
 System operacyjny: windows_98_nt Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne