Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Słuchawki jakie wybrać do 300 zł

Słuchawki jakie wybrać do 300 zł
Witam chciałbym kupić sobie słuchawki typowo pod cs chodzi mi głównie o lany i inne turnieje chciałbym żeby te słuchawki były wygodne i w mocno wytłumiały dźwięk z otoczenia czasami będą używane do słuchania muzyki mam do wyboru 4 pary słuchawek i nie wiem na jakie się zdecydować mam ok 300 zł do wydania a karta dźwiękowa to Creative Sound Blaster Audigy SE bulk

1. Qpad qh-90
2. HyperX cloud i
3 Steelseries Siberia 200
4 Steelseries Siberia v3

Proszę o pomoc ;]
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
RE: Słuchawki jakie wybrać do 300 zł
Tylko te 4 wchodzą w grę?
Ja bym skłaniał się do Qpadów i HyperX'ów, obie pary są solidne i wręcz identyczne. Różnią się fakt, ale mają bardzo wiele wspólnego, zwłaszcza budowa, ciężkie (i tu może być to minusem, szyja może boleć) ale przynajmniej wiesz, że nie rozlecą się jak słuchawki za 30 zł, które są całe z plastiku. HyperX mają w zestawie dodatkowe materiałowe pady, czytałem gdzieś, że lepiej się słyszy kroki(np. w cs) właśnie na materiałowych padach i zapewniają one większą wentylację niż z bio-skóry, co kto lubi szczerze :D . Kabel w Qpadach jest "śliski" a w Kingstonach jest w oplocie, tzn. ten "śliski" kabel będzie miał większe skłonności do zwijania się niż kabel, który jest w oplocie.

Najlepiej jakbyś mógł sam porównać na żywo obie pary słuchawek, ja nie wiem jaki dźwięk oczekujesz lecz osobiście proponuję HyperX'y(tak, tak sam mam to chwale xD, lecz nie jest to nieuzasadnione. Gram na tych słuchawkach w cs'a od maja/czerwca 2015, doszedłem do LE głównie dzięki temu, że słychać więcej. Kolega z globalem też je sobie zakupił i chwali bardzo).

Myślę, że jak chcesz jeździć na lany to może dźwiękówkę zewnętrzną ? Tylko ja osobiście nie wiem jak to na lanach jest, czy można podłączać własny sprzęt taki jak zewnętrzna karta dźwiękowa, bo oczywiście słuchawki, myszkę, klawiaturę i podkładkę każdy ma własną lecz co do takiego sprzętu nie jestem pewien.

AtFelu Jakie proponujesz jeszcze ?
Muszę wymyślić jakiś tekst tutaj  Oczy
Ja bym "zaryzykował" z Superlux HMC631, jeżeli nie oczarują jakością, a powinny, zawsze można zwrócić w ciągu (bodajże) 10 dni. Moje hd-330 na integrze grają znakomicie, wbiłem z nimi solo Supreme. Gdybym teraz miał wymienić słuchawki, to albo na jakieś niewiarygodnie drogie, albo na te luxy, bo moim zdaniem po prostu się opłacają Wesoły
ja na zwykłych creative hs800 wbiłem globala mi chodzi tylko o granie codzienne + lany
HS-800 to ta sama półka cenowa co moje luxy, ale wg. mnie i tak luxy o niebo lepsze. A jeżeli nie chcesz luxów, to te Qpady wydają się rozsądne.
Możesz zobaczyć jeszcze na Creative Aurvana Live! + Zalman zm-mic1, też taki duet nie byłby złym połączeniem. Tylko wiadomo nie każdemu pasowałoby dodatkowe "coś" na kablu. Miałem te CAL! i dźwiękowo bardzo fajnie grały, w cs troszkę gorzej od HyperX'ów.
chłopaki dostałem od wujka słuchawki opłaca mi sie je wgl sprzedawać nawet za 100 to są jakieś no name Speedlink XANTHOS
AtBadzik 
Możesz napisać to po polsku ? Żeby składnia była, bo ja nic nie rozumiem z Twojego ostatniego posta  Boję się
dostałem Speedlink XANTHOS one są coś warte bo chciałem je sprzedać ??
Programy: Polecane / Nowe / Inne