Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Smartfon do 1000zł

Smartfon do 1000zł
Cytat:1. Ile masz pieniędzy do przeznaczenia na telefon?
2. Chcesz komórkę z sklepu internetowego, allegro czy komisu komórkowego?
3. Jakie firmy cię interesują?
4. Do czego telefon ma być wykorzystywany? - podaj funkcje, na których przede wszystkim Ci zależy.
5. Jaki system operacyjny preferujesz?
6. Będziesz modyfikował oprogramowanie telefonu?
7. Interesują Cię telefony z dotykowymi wyświetlaczami? Jeżeli tak to w jakim przedziale powinna być wielkość wyświetlacza?
8. Używany wchodzi w grę, czy może tylko nowe egzemplarze?
9. Dodatkowe uwagi lub informacje (np. warto podać swój model słuchawek).

1. 1000zł to górna granica.
2. Może być sklep internetowy, komis/ sieciówka.
3. Obojętnie.
4. Telefon ma być wykorzystywany głównie do internetu, muzyki, grania w nie obciążające gry typu Angry birds itp. Poza tym klepię sporo smsów i zależy mi na wygodnym pisaniu. Nie będę zajeżdżał telefonu wymagającymi grami.
5. To mój pierwszy smartfon, nie miałem okazji porównać ich działania. Chciałbym, żeby na pewno wszystko śmigało płynnie i się nie zawieszało.
6. Nie.
7. Około 4 cali raczej, musi spokojnie mieścić się w kieszeni, mając na uwadze również to, żeby wygodnie się przeglądało strony internetowe.
8. Raczej nowe egzemplarze, nie ufam za bardzo używanym sprzętom.
9. Rozważam zakup SGS2, albo SGSA, na tego drugiego w pewnym sklepie na MOczko widziałem fajną promocję, chociaż w moim budżecie może uda mi się upolować coś lepszego. Szukam czegoś niezawodnego, bezawaryjnego, bo to zakup na 2-3 lata dla mnie, chociaż wiadomo, że to loteria w dzisiejszych czasach. Wracając jeszcze do SGS2, jest już na rynku trochę czasu, czytałem że producent ma zakończyć dla niego support, czy mimo to warto go kupić?
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
RE: Smartfon do 1000zł
Za tą kasę lepiej szukaj SGS-a III-chip audio wolfsona-lepiej gra od SII,i dobrze się przegląda neta(wiem bo go miałem) a niżelii SII(tutaj jest nie ciekawie z przeglądaniem neta ,za sprawą niskiej rozdzielczości i mniejszego ekranu,(-też wiem bo go miałem).
Jeśli SIII za drogi to lg 4x,l9.
AtIMO nie opłaca się kupować nówek w tym przedziale cenowym bo się przepłaca i zazwyczaj wybiera się słabszy model,lepiej używki w stanie bdb/db z gwarancją dużo lepiej na tym wyjdziesz.
Windows Phone 8x by HTC, ew 8s (jeśli ten pierwszy jest zbyt duży). Telefon znacznie szybszy od SIII.
 System operacyjny: linux Przeglądarka: safari
Jeżeli chodzi o lagi to po 3 dniach od wipe na stocku S2/S3 zaczyna normalnie lagować bez żadnej ingerencji,warto się zastanowić nad wp tak jak napisał rufus.
Dziękuję na wstępie za szybkie odpowiedzi i chęć pomocy. Co jeżeli chodzi o system op? Większość bajerów i innych rzeczy wychodzi na androida, gdzie też nie przeglądam to tylko ten android i android, czy aż taki prym wiedzie na prawdę wśród SO?

8X wydaje się być lepszą opcją jeżeli chodzi o specyfikacje, za niewielką cenę zyskuje się więcej. Nie wiem tylko jak z rozmiarem, SGS2 był dla mnie w sam raz, SGS3 to już raczej maksimum i większego bym nie chciał.
8X jest rozmiarowo pomiędzy SII a SIII.
A Lumia 820? Trochę przeraża mnie to, że X8 nie można rozebrać Wesoły Z Androidem najlepiej SIII?
Lumia 820 ma prehistoryczny ekran o rozdzielczości 800x480 (gdzie 8X 720x1280), słabszą od 8X baterię, mniej pamięci wbudowanej i jest dużo gorsza dźwiękowo. Jedynym jej plusem jest slot kart MicroSD.
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
db smartfon do 1000zlsmartfon do 1000smartfon do 800zł