Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Smartfon do 900zł

RE: Smartfon do 900zł
Ten htc u ultra to cegla, ma 162 mm długości przy ekranie 5,7 cala, dla porównania Xiaomi Redki Note 5 ma ekran 6 cali przy długości urządzenia 158 mm.

Do tysiąca najlepiej jest kupić Redmi Note 5, duża bateria, duży ekran i stosunkowo małe ramki dookoła. Moja dziewczyna przesiadła się na niego z telefonu który miał ekran 5,5 cala i jest bardzo zadowolona. Poczytaj opinie w Internecie o Redmi Note 5, jak na tę półkę cenową same pochwały zbiera.

Nakładka MIUI w Xiaomi jest bardzo przyjazna i lekka dla urządzenia, nie to co Launcher w Huawei.
 KRZYSZTOF4P5N

Przenieś numer z w/w kodem do oferty Orange Flex i zgarnij 30 zł na start. Oczko
Kod wystarczy wpisać przy rejestracji Oczko
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
ja miałem motkę X play , prawdopodobnie jeden z najmnniejszych 5.5 calowców przed modą na bezramkowce . Mniejszy się już nie dało zbytnio przez głośniki stereo . Ale i tak to było dla mnie zbyt wielkie i niewygodne . Xperie X performance niby nie wiele mniejszą jak patrzyć po wymiarach , obsługuje się mi dużo lepiej . i tu właśnie jest problem , ze znanych mi urządzeń tych w miarę nowych tylko mi8 SE i huawei p20 jeszcze jako tako choć resztki wygody by mi zapewniły .
Przy "problemach z Win10" oraz problemach ze "spadkami FPS w CS:GO"
Nie pomagam.
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
Tak ale redmi i ogolnie xiaomi do 1000 nie ma dobrego aparatu w porównaniu chociaż do tych modeli co podałem. Priorytetem jest aparat
Porównywałes zdjęcia? W Redmi Note 5 Xiaomi poprawilo aparat względem poprzedników, zdjęcia mają lepiej odwzorowane kolory, są ostre a i bokeh jest o wiele bardziej naturalne niz w telefonach Huawei.

Możesz zawsze dołożyć, albo kupić lekko uzywany LG G6.
Ten byłby najlepszy do zdjęć w tej cenie. Lekko używany model, spokojnie do tysiaka znajdziesz.
 KRZYSZTOF4P5N

Przenieś numer z w/w kodem do oferty Orange Flex i zgarnij 30 zł na start. Oczko
Tych xiaomi jest cała masa. Rok temu kupiłem dziewczynie i jej mamie redmi 4 okazało się, że jeden to jakiś 4x i pomimo że bebechy mają takie same to przekątna ekranu jest różna haha.
Moja dziewczyna ma redmi 4 note i ogólnie jest ok, ale ja ze swoim p9 lite biję ją na głowe jeżeli chodzi o aparat, dlatego średnio jestem przekonany.

Dodatkowo szukając tego redmi 5 to są jakieś wersje plus, pro i cholera wie jakie jeszcze.
A co z redmi 6 note bo do 1000 sie miesci a nikt nie wspomina o nim.
Czy jakiś xiaomi posiada optyczną stabilizacje ekranu?
Ja mówiłem o redmi note 5, a nie o redmi 5. Co Ty, nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, albo skopiować tego co napisałem i wkleić do wyszukiwarki Google?
 KRZYSZTOF4P5N

Tak chodziło mi o redmi note zjadłem po prostu. Moja dziewczyna ma redmi note 4 i tam słabo. Na alledrogo widzę, że jest też redmi note 6 a ma takie same bebchy jak 5tka o której mówisz.
Tyle ze redmi note 6 ma notcha, czyli to głupie wcięcie w ekranie, przez które nie widać powiadomien wszystkich, dlatego moim zdaniem warto wydać mniej, wziąć redmi note 5, różnią się tylko notchem.
 KRZYSZTOF4P5N

Dobra w gre wchodzi albo redmi note 5 albo htc u ultra.

Wszystko przemawia za tym htc bebchy bija na głowe redmi note aparat też. Oba są duże i mniejszy jest trochę xiaomi co na plus. Inna kwestia to wsparcie twórców. Redmi będzie aktualizowany natomiast z htc to MOŻE dostanie andka 9. Jednak czy przez rok do dwóch będzie robiło mi różnice na jakim systemie będę siedział? Już teraz na p9 lite siedze non stop na andku 7.0.
Chyba z takimi bebechami htc nie powinien za szybko złapać zadyszki co?
Weź pod uwagę wsparcie custom romów , na htc nieoficjalne 9.0 już masz i przedłużysz tak życie telefonu . Na xiaomi może być różnie , choć fakt faktem akurat na note 5 co nieco widzę . z p9 lite nic nie zrobi bo kirina developerzy olewają , nie mają źrudeł .
Przy "problemach z Win10" oraz problemach ze "spadkami FPS w CS:GO"
Nie pomagam.
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne