Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Smartfon z głośnym głośnikiem i dużym ekranem.

Smartfon z głośnym głośnikiem i dużym ekranem.
kupiłem sobie htc evo 3d ale nie wiedziałem ze on jest taki cichy jak odtwarzam muzykę z głośnika to jest cicho i jak odtwarzam film jest tak samo więc chciałbym spytać jaki smartfon jest bardziej głośniejszy od tego evo 3d chciałbym smartfon z 2011 roku i nawet może być htc bo się nawet przyzwyczaiłem ale jak htc nie ma głośnego głośnika to może być inny i najlepiej ekran taki jak w evo 3d 4.3 cala może być minimalnie większy i minimalnie mniejszy ale tylko minimalnie ja miałem samsung wave i był głośny.mój kolega ma np ericssona live walkman i jak on dał 3 kreski juz był głośniejszy niz evo ale tamten za mały.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
RE: Smartfon z głośnym głośnikiem i dużym ekranem.
Optimus 3D gra bardzo głosno i bardzo ładnie. Zaskoczył mnie sam fakt że LG wbudowało tak dobry głosnik do smartfona bo w ostatnich czasach ciężko o to 85db mówi samo za siebie. Po wgraniu Beats audio dostaje kopa.
[Obrazek: buttonRapideo.png]

Ja ściagam bez limitów, a ty?  Zarejestruj się i odbierz darmowy transfer! 
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: opera
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
smartfon z dobrym głośnikiem głośny smartfonsmartfon z dobrym glosnikiemsmartfon z dobrymi głośnikamismartfon z najlepszymi głośnikamismartfon z dobrym i glosnym glosnikiemsmartfon dobrze grajacy z duzym ekranemnajlepszy głośnik smartfoniesmartwony z najlepszymi glosnikamiglosny smartfon 2013