Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Soda PDF 6 (PCF 5/2014) - ponowna aktywacja

Soda PDF 6 (PCF 5/2014) - ponowna aktywacja
Witam!
Przygotowuję się do ponownej instalacji Windowsa i myślę, że może być problem z ponowną aktywacją programu Soda z Waszego pisma. Zachowałem klucz aktywacyjny, ale podejrzewam, że system może mi go odrzucić przy próbie ponownej aktywacji. Dlatego pytam się jak wygląda sprawa z ponowną aktywacją Sody na licencji "gazetowej". Szukałem jakiegoś pliku w folderze z aplikacją i w AppData, który odpowiada za aktywację, ale niczego takiego chyba nie ma.
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
RE: Soda PDF 6 (PCF 5/2014) - ponowna aktywacja
Czyli podejrzewam, że to "jednorazówka" - na jedną aktywacje i do widzenia...
Nie, po prostu napisał Pan pytanie w sobotę a w poniedziałek z samego rana już jest zawiedziony brakiem odpowiedzi. Muszę Pana rozczarować - nie prowadzimy 24 godzinnego serwisu pracującego 7 dni w tygodniu. Osoba zajmująca się programami z płyty wróciła z urlopu, odkopie się z zaległych spraw - odpowie i Panu. Proszę o odrobinę cierpliwości.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Witam, zanim zaczniemy szukać rozwiązania problemu, który być może nie istnieje, proponuję po prostu ponownie zainstalować program z naszej płyty i zarejestrować go korzystając z uzyskanego wcześniej klucza. Jeśli wystąpią kłopoty, proszę je zgłosić na adres cdromAtpcformat.pl. Pomożemy.

Pozdrawiam!
Sebastian Malinowski
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Dziękuję za informacje.
(01.09.2014, 14:25)Sebastian M napisał(a): Witam, zanim zaczniemy szukać rozwiązania problemu, który być może nie istnieje, proponuję po prostu ponownie zainstalować program z naszej płyty i zarejestrować go korzystając z uzyskanego wcześniej klucza. Jeśli wystąpią kłopoty, proszę je zgłosić na adres cdromAtpcformat.pl. Pomożemy.

Pozdrawiam!
Sebastian Malinowski

Opis problemu w związku z ponowną instalacją programu soda
1. Program został poprawnie zainstalowany oraz aktywowany;
2. Po reinstalacji systemu operacyjnego program ponownie został zainstalowany z płyty;
3. Dokonano próby aktywacji za pomocą dotychczasowego hasła;
4. Uzyskano informację od serwera licencyjnego
„ liczba kopii do tej licencji została przekroczona szczegóły w załączniku „
5. Po instalacji podjąłem próbę uzyskania nowego kodu podając dotychczasowe dane użyte przy rejestracji, imię nazwisko adres e mail i uzyskałem hasło o tej samej treści co dotychczasowe;
6. Próba aktywacji zakończyła się jak w pkt 4

Załączone pliki Miniatury

System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Dzień dobry. W takim razie spróbujemy uzyskać informację od producenta programu, co należy zrobić w takiej sytuacji.

Pozdrawiam!
Sebastian Malinowski
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne